Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nászútra?

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

Jövő júliusban lesz az esküvőnk. Ebben az időszakban szeretnénk utazni is, egy hétre körülbelül.

Amikre gondoltam: Egyiptom, Törökország, Ciprus, Mallorca, Maldív-szigetek, Mauricius

1,5 millió forint körül lenne a keret, vagy kevesebb.

Esetleg más ötlet?

Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 17. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Mennyetek el Szocsiba. Nagyobb élményt kaptok mint a fent említett helyeken, Mauritiusra meg eleve a pénzetek fele elmenne, csak hogy odajussatok, az a földdarab irtó messze van innét.


Szocsi az egy komplett élménykombinát, főleg nyáron, de télen is. Nyáron finom homokos tengerpart, plázs, gyógyfürdők, a város nagyon pöpec, mondjuk nem olcsó, de még augusztusban is fel lehet menni síelni a Kaukázusba, nagyon frankó sípályák vannak, aztán meg lemenni fürödni a tengerbe. A kaja 10/10 a népek kedvesek, Szocsi baromi jó hely.


Ott 1,5 millával 1 hétre királyok lehettek. Arról nem is beszélve, hogy míg Mauritius a bolygó túloldala, addig Szocsi csak pár ezer kilométer, és relatíve hamar oda lehet érni.

2015. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagytok csóró gyerekek, ha ennyi rá a keret. Én nászúton Etnát és Vulcanot másztam, meg Strombolit, ha lett volna rá ennyi keretem, akkor Hekla, Izlandon, vagy Andok. De belátom, nem ez a szokványos.

Viszont amit leírtál, már megbocsáss, az a snassz sznob alapfelhozatal, ötös gagyiból, pálmafából, és uborkafáék fantáziájából.

Ekkor (júlusban) nyomják észak-svédországban a sarkiróka-túrát, de egy Narvik-Thromsö gyalogos is beleférne, vagy egy Izland-körtúra, vagy Spitzbergák.

Elvégre egy nészúton elsősorban dugni kell, azt meg jobb hálózsákban, mint izzadtan, homokban. De szerintem e legjobb vadászlesen.

2015. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk sznobok, sőt. Én tengerpartot képzelek el elsősorban, nem hiszem, hogy ezzel bármi gond lenne. A hegymászás elég "merész" elképzelés, de elhiszem, hogy te ezt találod ideálisnak.

Egyéb tapasztalatok?

2015. aug. 17. 21:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a választ.
2015. aug. 17. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a felsoroltak közül Ciprust választanám, esetleg Mallorcát. Biztosan szép helyek.

Vagy ha más is szóba jöhet, akkor Santorini is gyönyörű nászutas helyszin Görögországban. :)

2015. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utóbbi két helyen nem voltam,nem tudom milyen..

Az első négy közül egyértelműen Mallorca,ott is az északi rész,Alcudia

A legszebb hely,ahol Európában jártunk.

2015. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

"Hova menjünk nászútra?" "Amikre gondoltam:"


Nekem furcsa, hogy nem "gondoltunk",

meg hogy ezt a gyakorin akarod tisztázni,

nem azzal a szerencsétlen ürgeúrral,

akinek a nyakába akarod magad varrni és nem érdekes a véleménye, csak a pénzét akarod elherdálni.

Szóval - jó esetben - kamu, abból is a szrabb.

2015. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"szerencsétlen ürgeúrral,

akinek a nyakába akarod magad varrni és nem

érdekes a véleménye, csak a pénzét akarod

elherdálni"


Nem öregúr, csupán 32 éves. Még dátum sincs, csak tervezünk. Mivel még egyik felsorolt helyen sem jártunk, érdekelnének MINKET a tapasztalatok, vélemények. Abban már megegyeztünk, hogy pénzt kérünk ajándékba mindenkitől, amit a nászútra is fordítanánk. Nem akarom lefoglalni sem az útat még, ráérünk vele még legalább egy fél évet. Szóval tónyleg csak egy ártatlan kérdés akart lenni.

2015. aug. 17. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:

ürgeúr - nem öregúr. Nem tudom, ha ilyen brutálisan hatalmas összeg van 1 hétre, miért nem ültök le és tanulmányozzátok a lehetőségeket.

Nyilván mindenkit más érdekel, máshol érzi jól magát.

De Mallorca biztos nagyon szép, és pihentető is a luxus szállodában.

2015. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Santorini....gyonyoru hely.
2015. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!