Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nászútra?

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

Jövő júliusban lesz az esküvőnk. Ebben az időszakban szeretnénk utazni is, egy hétre körülbelül.

Amikre gondoltam: Egyiptom, Törökország, Ciprus, Mallorca, Maldív-szigetek, Mauricius

1,5 millió forint körül lenne a keret, vagy kevesebb.

Esetleg más ötlet?

Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 17. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én változatlanul Szocsit javaslom, Santorini meg Ciprus szép helyek de olyan elcsépeltek, mindenki ilyen helyekre jár, semmi extra nincs bennük. De Szocsiban csinálhatsz bármit, van jégcsarnok ahol korizhatsz ha van kedved, a Forma-1-es pályán vannak ilyen amatőr autóversenyek szervezve, ha befizetsz mehetsz (legalábbis tavaly volt) az orosz haditengerészeti légierőnek van egy kiképzőbázisa a környéken ahonnan Szocsi fölé járnak ki gyakorlatozni a bemutatócsapatok, a termál és gyógyfürdők isteniek, a tengerparti promenád köröket ver bármelyik görögre, csak egy köpés az Elbrusz ami aztán még Santorini szigeténél is fenségesebb látvány nekem elhiheted, voltam mindkét helyen. Az Ebruszon (persze csak bizonyos magasságig, van kötéépályás felvonó síelőknek és bámészkodóknak egyaránt. Van egy csodás arborétum ott, ha túrázni szeretnél van turistaút az Akhun hegyre, a síelést már megénekeltem meg a kaját is. Van nyári színház, koncertház, sétahajókázás, minden szr. Az egy élménykombinát az a hely de durván ám. Santorinin vagy cipruson nincs ilyen.
2015. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Törökországban már voltam munkaügyben és nyaralni is és tetszett lényegében, csak a kaja nem annyira. Mi is nem rég házasodtunk össze feleségemmel és az is tetszett, hogy ott mennyire toleránsak az emberek. Minket sokszor ért más országokban észrevétel a relatív nagy korkülönbség miatt (feleségem 38 évvel idősebb), de Törökországban semmi kivetnivalót nem látnak ebben, ott kedvesek az emberek és elfogadók. Bármikor szívesen visszamennék, bár igaz, az utazásban kizárólag a feleségem dönt mindig.:)
2015. aug. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 aHermann ***** válasza:

Szia!

A mi nászútra egy olyan helyre mentünk, ami nekem nagy álmom volt. (a férjemnek mindegy volt hova megyünk)


Nektek is azt kéne eldönteni, mi az a hely (esetleg több opció a választás miatt), ahova szeretnétek eljutni, és nagy valószínűséggel most van rá lehetőségetek. Nászút jó esetben csak egyszer van.


A felsorolt helyek többségébe bármikor el lehet menni. Mauritius nyáron nem a legjobb, oda az itteni tél idején érdemese menni.


Maldív-szigetek jó lehet, esetleg Seychelles-Szigetek, Mexikó, Holland Antillák (Aruba, Curacao).

2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!