Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes költözni? .

Hova lenne érdemes költözni? .

Figyelt kérdés
Sziasztok..Hova lenne érdemes ki költözni??..Nem szeretnék ebben az országban maradni..Hova mennyek??..
2016. márc. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszèlsz rendesen? Szakmàd?
2016. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angol és programozónak tenulnék..
2016. márc. 14. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor oda ahol angolul beszélnek?

Nem is tudtam hogy a programozáshoz nincs szükség logikára.

2016. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos remek lehet az angolod is,ha a magyar is csak ennyire megy,hogy:"mennyek"!
2016. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normàlisan már........És azt gondoltam hogy angol nyelvű ország kéne de basszus szerinted miért kérdeztem meg hogy melyik ország legyen.....Úristen.......Képzeld van logikám..........Sok is.......Bocsánat hogy véletlen el írtam a kérdést basszus......Én is ember vagyok b...d m.g.......hibázhatok..........
2016. márc. 15. 12:47
 6/6 Béluska2016 ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nehezen tanulok nyelveket, mindig irigyeltem és felnéztem arra, akinek ez lazán megy! :)

Sok családtagom, ismerősöm megjárta Eu-t. Mindenütt dolgozni kell, bármilyen szakmába vagy végzettséggel mész. Egyetlen unokatesóm, aki Pető intézeti diplomával él 30 éve Ausztráliában, maradt kint. Mindenki hazajön, a család miatt főként és haza küldi a pénzt, kétfelé élni nehéz dolog. Te fiatal vagy, javaslom, hogy örökre menj! Ehhez az kell, hogy a szerelem, vagy ott találjon rád, vagy a párod is azt az országot preferálja! Hogy melyik ez? Én nem javaslom európát, sem Amerikát! Egyértelműen ázsiai fejlődő országaiban van csak jövő hosszútávon. Ott az élet is teljesen más. Én Kínában, Hongkongban, éltem, de van még ott több, mint 20 ország. Javaslom Malaysiát, Singapurt, Indonéziát... Ott élő magyar emberek blogjait, véleményeit olvasd. Ha gondolod, szívesen írok néhány linket

2016. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!