Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig van értelme kimenni külföldre "szerencsét próbálni" és/vagy új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem luxusból, hanem mert nem érzem ott jól magam, ahol most vagyok.

2016. nov. 26. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve, viszont amíg nincs családod, gyereked, addig jóval könnyebb.
2016. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs korhoz kötve. Apám 40 évesen ment ki, a rokonaim közül is sokan már idősebben, nem is volt olyan aki alapból kint kezdte a felnőtt életet.
2016. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan országok ahol nyugdíjasok is költöznek, pl. Svédországból rengeteg nyugdíjas költözik délre. Szóval nincs életkorhoz kötve.
2016. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. Én 33 évesen mentem ki Angliába.
2016. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőm anyja 55 évesen ment ki idősgondozónak.
2016. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Soha nincs olyan ,hogy késő!Viszont amig független meg fiatalabb vagy addig joval konyebben megy a dolog!
2016. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mert kicsit már el is voltam keseredve. Az idén töltöttem be a 30-at, és nagyon kimentem volna már, mert úgy érzem, amíg nem szakadok ki a jelenlegi környezetemből, addig nem fog jobbra fordulni a sorsom, de míg tanultam, mialatt anyukám szerzett nekem itthon állást, és az önéletrajzom meg olyan szar, hogy nem merek itt felmondani, mert lehet kint sem találnék jobbat, pedig nem érzem magam jól itt sem. Amúgy attól nem kell félni, hogy családom lesz, mert amíg ilyen depressziós vagyok, tuti nem lesz párkapcsolatom se, nem hogy családom, emiatt is akarok kimenni.
2016. nov. 27. 18:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Leginkább attól tartok, hogy odakint nem fognak már befogadni, mert hogy "Miért csak ennyi idősen jöttem ki???"
2016. nov. 27. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzaallassal meg mentalitassal a lakas ajton kivulre se menj nem hogy kulfoldre!
2016. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért? Már voltam külföldön egyedül, csak az rövid táv volt. Annyira azért nem vagyok önállótlan.
2016. nov. 27. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!