Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Turistaként jelenleg valamilye...

Turistaként jelenleg valamilyen módon ki lehet utazni az USA-ba?

Figyelt kérdés
Nem bejelentett munkára mennék 90 napra. A konzul oldalán olvastam hogy jelenleg nem lehet, de a munkáltató szerint megoldható mert csinálnak nekem vízumot.

2021. máj. 25. 15:12
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne köze a vízumhoz. Ugyanis Biden rendelete a vírus miatt kimondja hogy az nem utazhat be az USA-ba aki a Schengeni övezetben tartózkodik.
2021. máj. 25. 17:41
 12/38 D. Brasco ***** válasza:
92%
Mondom ne aggód túl ezt a vízum dolgot.....nem fenyeget téged a megkapásának meg az országba való belépésnek sem a veszélye.
2021. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
69%
Illegalis munka szallodaban? Inkabb valami ocska, Indiaiak altal vezetett motel. Azok pedig nagyon rosszul bannak dolgozokkal, plane ha illegalis vagy. Most mar hazudnak neked,hiszen vizumot nem tudnak "csinalni". Ha el is jutsz USAba, ami most nagyon korulmenyes es bizonytalan, bevandorlasi tiszt be se enged, elso kerdesnel meg fogsz bukni.
2021. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, milyen szinten beszélsz angolul?

Kivel beszéltél konkrétan a "munka" ügyében?

2021. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz vízumot kapni. Egyszer utazást, egyszer munkát emlegetsz, ez nem fog tetszeni nekik.
2021. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
ESTAVAL mennék ki úgy hogy előtte 2 hétre el mennék Schengeni övezetből mert az úgy kivételnek számít. De azt mondta a közvetítő hogy várjam meg a Június elsejét mert állítása szerint eltörlik ezt a rendeletet elsejével. Hát kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőle. Beszélek angolul egy középfokon de hozzá tette hogy nem vészes mert rajtam kívül több Magyar is van kint. [link] erről van szó. A Facebookon is több külföldi munkacsoportban is meg lett osztva. Állítólag lehúznak kicsit, de nem kell előre semmit sem fizetni. A jelenlegi helyzetemnél a kevesebbel is megelégszem.
2021. máj. 25. 20:00
 17/38 anonim ***** válasza:
69%
Kafa lesz, ha kifizeted a repjegyet, aztán már a határról visszafordítanak. Buktál kb. 2ezer dollárt...
2021. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, erről tud-e az amcsi nagykövetség... :)
2021. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
66%

full illegális lehet ez az egész biznisz - nem is értem, hogy merik így nyíltan reklámozni.


Takarítói munkára ott van a sok mexikói meg egyéb bevándorló....

Miért pont magyarokat vennének fel?

2021. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
59%
Kérdezd meg a konzult!
2021. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!