Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Turistaként jelenleg valamilye...

Turistaként jelenleg valamilyen módon ki lehet utazni az USA-ba?

Figyelt kérdés
Nem bejelentett munkára mennék 90 napra. A konzul oldalán olvastam hogy jelenleg nem lehet, de a munkáltató szerint megoldható mert csinálnak nekem vízumot.

2021. máj. 25. 15:12
1 2 3 4
 21/38 D. Brasco ***** válasza:
16-os kommented alapján a helyzeted jelenleg valoszinüleg szar....szerintem feleslegesen ne fokozd tovább,hogy teljesen kilátástalanná váljon
2021. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ez igy teljesen illegalis. De amilyen talpraesett ember vagy, biztosan elmeseled a bevandorlasi tisztnek mire keszulsz.
2021. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Állítólag csak annyit kérdeznek hogy mennyi pénzed van, azt hogy mennyi időt maradsz és hogy mi otthon a munkád. Már miért mesélném el a tisztek ezt? Ide is csak azért írom le hogy segítsek az embereknek és magamon.
2021. máj. 26. 06:48
 24/38 anonim ***** válasza:

23: segíts az embereknek...??? Miben???? Azzal, hogy propagálsz egy olyan céget, aki törvényellenes feketemunkát közvetít vaskos pénzekért...?????


Büntetőjogi kategória!

2021. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Tudod milyen sokan vállalnak ilyen munkát? És nagyon sok ember van akinek ez is segítség. Az éremnek 2 oldala van egyébként is.de egyébként ebben a propagálás? Én nem reklémoztam senkinek és nem is bíztatok senkit sem arra hogy vállaljon fekete munkát. De ha valakinek nincs jobb ötlete akkor azt csinál saját felelősségre amit akar.
2021. máj. 26. 10:59
 26/38 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor mit értesz "segítés" alatt?
2021. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
A 23. Kommentemben a segítés szó alatt arra utaltam hogy itt gyakorikerdeseken beszámolok erről az egészről és az emberek véleményt is írnak rá. Így másnak aki esetleg keresne erről a "cégről" véleményt és tapasztalatot az találni fog itt. Erre szerintem szükség van hogy a csalókat egy kicsivel könnyebb legyen kiszűrni. A 25. Kommentemben meg arra utaltam hogy ha van egy ilyen "cég" aki nem bejelentett munkát ad és sokkal több pénzt fizet mint egy Magyar bejelentett munka és ha mellé meg is van szorulva az illető anyagilag az nagy segítség az alábbi embernek.
2021. máj. 26. 11:33
 28/38 anonim ***** válasza:

Hát ezzel az erővel kiírhatnál olyasmit is "segítésként", hogy hogyan kell betörni idős emberekhez....

UGyanolyan törvénytelen.

2021. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom... Az én fejemben valahogy a betörés és a munka nem passzol össze. Törvény között is van különbség. Van olyan törvény ami teljesen jogos, és van olyan ami csak részben. Vannak olyan helyzetek mikor az élet felülírja a törvényeket. Kérdezz meg egy bajba került embert hogy vállalná-e ezt a munkát ha csak ez a lehetősége lenne arra mondjuk hogy ne kerüljön az utcára. Neki segítség lesz és nem a törvény lesz neki az elsődleges hanem ő maga és a családja.
2021. máj. 26. 12:31
 30/38 anonim ***** válasza:

Húbazzeg.... jogos és nem jogos törvény...????

HOl élsz te?


Ha éhes vagy, akkor sem törhetsz be a boltba!

Nem írja felül az élet a törvényt.

2021. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!