Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet Kanadába kiköltöz...

Hogyan lehet Kanadába kiköltözni és letelepedni ott?

Figyelt kérdés
Szimplán csak a kíváncsiság érdekel. Gyerekkorom óta megfog a táj és az ország varázsa, és régi vágyam,hogy az életem során kiköltözhessek. Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan lehet kiköltözni és munkát vállalni,ha 40 évesen jutok ki a se baj, kivárom, csak szeretném tudni hogyan is működik ez és mit kell megtennem még érte, illetve hogyan tervezzem a jövőmet,hogy az álmom sikerüljön. Jelenleg csak kíváncsi lennék,hogy hogyan is megy ez odakint a munkavállalás, mert nem tudok semmit róla. 21 éves vagyok, még egyetemista Budapesten(mivel szakot váltottam így újra gólya lettem), Jelenleg politológiát hallgatok, folyékonyan beszélek angolul(felsőfokúm van) és habár nemrég kezdtem a Franciát elég jól megy, ősszel szeretnék menni alapfokúra is belőle, így tervek szerint a BA képzés végére meglenne a Francia felsőfokú is(nagyon szeretem ezt a nyelvet.) Esetleg még milyen nyelvet érdemes tudni az ANgol, Francia mellett? Előre is köszönöm a tanácsokat,segítséget és a válaszokat! Ahogy említettem nem közeljövőbeli terveim vannak, csak kíváncsi vagyok, és a messzi jövőben szeretném a kijutási álmom megvalósítani, vagyis nagyon boldog lennék ha egyszer valósággá válhatna.
2015. ápr. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden infót megtalálsz a Kanadai Bevándorlási ès Àllampolgársàgi Hivatal hivatalos honlapján. (cic.gc.ca)
2015. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm!
2015. ápr. 17. 19:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha jól olvastam akkor tényleg csak fizikai munkával, vagy üzleti céllal lehet kiköltözni?
2015. ápr. 17. 19:19
 4/6 szabina555 ***** válasza:
ezek a dolgok folyamatosan változnak, szóval lehet most nem sok esély van rá, de ki tudja pár év múlva milyen törvényt hoznak erre vonatkozólag :)
2015. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mernok, samitogepes szakember mindenhol kelendo. Ha az vagy, kijuthatsz.
2015. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..szamitogepes.. :)
2015. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!