Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan juthatok ki Kanadába?

Hogyan juthatok ki Kanadába?

Figyelt kérdés

Megveszem a repülőjegyet, csináltatok elektronikus beutazási engedélyt és ennyi?

Felülök a repülőre és megyek?


2016. szept. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jah kb bár ez eTA nem garantálja hogy be is engednek az országba. Majd ha leszálltál akkor még elbeszélgetnek veled hogy mit is akarsz ott csinálni és elég gyakori hogy nem engedélyezik az ott tartózkodásod (magyarként kb 50-50 az esélye)szal a vissza jegyet ne vedd meg mert lehet h azonnal jöhetsz vissza.
2016. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyi a tehendo amit irtal.A jegyet mindenkep oda vissza ved meg mert anelkul nem engednek be.Az elottem szolo felrebeszel,nagyon kis szazalek akit nem engednek be hacsak nem roma vagy.
2016. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

> Majd ha leszálltál akkor még elbeszélgetnek veled hogy mit is akarsz ott csinálni és elég gyakori hogy nem engedélyezik az ott tartózkodásod (magyarként kb 50-50 az esélye)szal a vissza jegyet ne vedd meg mert lehet h azonnal jöhetsz vissza.


Úgy érted hogy szinte soha nem fordul elő hogy egy turistát visszafordítsanak. Ez az 50-50 ez legfeljebb a szokásosan furmányos magyarok körében lehet akik illegális munkára indulnak. Turistát nem fordítanak vissza, kész.

2016. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én júliusban voltam Kanadában, az alábbiak voltak:

- repjegy vásárlás (oda-vissza)

- ETA

- a repülőn ki kell tölteni a "declaration card" kártyát, amit a reptéren majd fel kell mutatnod, illetve el is veszik tőled a securitynél.


Kérdezték, hogy hol fogok lakni. Ajánlatos a hotel foglalást kinyomtatnod és magaddal vinned. Én barátnál laktam, tőle kaptam egy "Letter of invitation" nevű meghívólevelet. Kinyomtatva nálam volt, de nem nézte meg a biztonsági.

2016. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> a repülőn ki kell tölteni a "declaration card" kártyát, amit a reptéren majd fel kell mutatnod, illetve el is veszik tőled a securitynél.


Mármint kifelé menet a vámos begyűjti. Kifelé menet nincs security.

2016. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vámos, tévedtem. Viszont először a folyosón egy fegyveres biztonsági emberke kérte el ezt a kártyát, (útban a vámos felé) majd nyomott rá egy pecsétet. Utána nézte meg a vámos, aki ki is kérdezett.
2016. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!