Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy hogy ennyien kimennek...

Hogy hogy ennyien kimennek mostanában az USA-ba?

Figyelt kérdés

"Hírességek" is és a környezetembõl is rengetegen.

Pl.: Gombos Edina es csaladja, illetve Vujity Tvrtko es csaladja.

Par youtubeos (Szefi es Femkastely).

De par honapja ment ki egy zenesz baratom is (3 eves szerzodest kapott). Es most lattam a facebookon,hogy 2 hete (ritkan vagyok fent) az unokatesomek is kimentek (szinten szerzodest kaptak, vendeglatasban dolgoznak).

Most indul 2 baratnom Au pair-nek. En jovo nyaron megyek. Csak olyan fura, hogy ennyien mennek mostanaban.



2016. nov. 25. 08:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem :D Nem kertem, hogy fenykepezze le :)

Amugy aki volt kint aupair ismerosom, O is olyan kapcsolatokat epitett ki egy ev alatt, hogy aegitettek volna neki az egyetemre bejutni, dolgozni. Tehat kapcsolatok kerdese minden.

2016. nov. 27. 12:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, kellenek a kapcsolatok. Nekem is így sikerült. De ettől még önmagában egy vendéglátós melóval kizártnak tartom hogy munkavízumot kapjon valaki.
2016. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!