Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes Korfun belül...

Hova érdemes Korfun belül utazni, ha?

Figyelt kérdés

Ha:

Homokos, lassan mélyülő tengerpartot keresek, kékzászlós stranddal

Reptértől rövid transzferidővel (1 óra alatt)

Olyan települést, ahol minden szükséges rövid távon belül megtalálható (jó tavernák, boltok.. mivel autót nem bérelnénk)

Nem bulis hely, inkább nyugis

Nem szemetes, nem túlzsúfolt


Ha esetleg ilyen helyen tudsz jó aparthotelt vagy 4* FP helyet...


Köszönöm



2023. márc. 2. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sidarit ajánlom
2023. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kapasbol en is Sidarit mondtam volna lassan melyules szempontbol, viszont nem emlekszem a kek zaszlora. Paleokastritsan viszont igen es talan homokos is volt. Amugy internet szerint 16 kekzaszlos strand van a szigeten, a transzferido barhova oran belul kell legyen, Eszak es Eszak-keleti oldal altalaban nyugisabb, szoval lehetoseg boven van.
2023. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzsonszi ***** válasza:

Paleokastritsa köves/kavicsos, és a közelben nincsenek nagy boltok. Egy kis helyi vegyesbolt van és annyi. Ettol függetlenül nekem nagyon bejott, kristálytiszta víz volt, lehetett sziklákról leugrálni.

Sidari homokos, lassan mélyülő, több bolt is van, de nekem nem tetszett annyira, elég zavaros a vize.

2023. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Paleokastritsa valóban nagyon szép, viszont nagyon gyorsan mélyül, és kifejezetten hideg a víz.
2023. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!