Kezdőoldal » Utazás » Európa » Flixbusz utazás Varsóba?

Flixbusz utazás Varsóba?

Figyelt kérdés
Sziasztok annyit szeretnék megtudni hogy a közel jövőben utaznék Varsóba. (Repülővel azért nem szeretnék utazni mert nem bírom a repülést) úgyhogy néztem ezt a Flixbuszt de még nem utaztam vele bárkinek bármi tapasztalat? Esetleg mi ennek a menete? Mit szabad és mit nem? Egyébként Budapestről utaznék. A válaszokat előre is köszönöm:)

márc. 3. 02:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Varsóig tuti nem buszoznék. Wizz fillérekért elvisz, és ott vagy 1h 15min alatt.

De ha nem bírod a repcsit, marad a vonat, de az meg baromi hosszú. Krakkóba vagy 8 óra a közvetlen menetidő.

márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Az a "fillérekért" a Wizz esetében kb. 20-25 ezer, ha például a jövő héten akarna utazni. Ha bőröndöt is vinne, az pluszban lehet még egy huszas, összesen >40ezer. Persze még ez is korrekt ár cserébe azért hogy gyorsabban odaérsz, csak éppen jóval drágább mint a vonat (vagy busz), ami viszont városközponttól városközpontig visz és nem hajnalban indul, hanem normálisabb reggeli időpontban.

márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én többször utaztam flixbusszal és semmi gondom nem volt. Utaztam már 17 órát buszon. Egy halál volt.
márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!