Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözés! Tudnál...

Angliába költözés! Tudnál segíteni (kivihető tárgyak, macska szállítása, munkavállalás, szükséges iratok, gyógyszerkivitel, cigarettakivitel, alkoholkivitel stb. )?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz esedékes a költözés,cicát vinnénk,bagósok vagyunk illetve alkalmi ivósok :) A gyógyszert azért kérdezem mert van kb 100.000HUF egészségpénztáron és levásárolnánk előtte.
2011. szept. 24. 18:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
utolsonak, koszi az infot, nem tudtam ezt a makrol...erdekes...de nem lepodom meg a sok masik hulye szabaly mellett... nem is kotozkodesnek szantam a valaszom, nehogy annak vedd!!! :) a makos gubat en is zsemlebol oldom meg :( nem olyan mint kiflibol, de nagyon hasonlo, es hat ez van, mit csinaljunk. :)
2011. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
ja es meg annyit, hogy en kisebb faluban lakom, itt az Aldin es tescon kivul nincs mas bolt, az adsahoz utazni kell a kov-o nagyvarosig, es lengyel, arab bolt sincs a kozelben. Ezert igy meg nehezebb a vasarlas, ha eppen olyan cuccra van szuksegem amiket itt nem lehet kapni (lasd daralt mak, egyebkent nem emlekszem irtam-e de a lengyel boltban mar lattam) Ha Londonban vagytok, tuti minden beszerezheto :)
2011. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Uzenem a sok "okosnak" aki elottem irt olyat,hogy nincs kolbasz: latogassatok el egy waitrosba (nem mindegyikben de pl a windsor-i ban 100 hogy van) ott találtok PICK!!mangalica meg ilyensmi koldaszt...mondjuk nem a legolcsobb ... :S
2011. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
uzenem az utolso okosnak, hogy waitrose nem mindenhol van es en nem szeretem a pick szalamit! Na akkor most mivan te nagyokos???Egyebkent ha tudnal olvasni latnad azt is, hogy oda van irva, hogy nagyobb varosokban, mint pl London minden beszerezheto!!! Te nagyon okos.....
2011. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Uzenem az elottem levo szepnek,hogy ha nem szereti a pick szalamit akkor mit sir a szajuk,hogy keves helyen lehet kapni?!
2011. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
30%
Üzenem mindenkinek h Pick szalámit még OMÁNBAN is lehet kapni :)
2011. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73 % 16:22 a ferjem szereti te idiota.....
2011. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

tegnap 17:52

Te nagyokos!!!


Ide jössz,osztod az észt,de az meg sem fordul a fejedben,hogy nem 5 km-ről beszélünk ha Angliában élünk.

Az sem fordul meg a tyúk eszedben hogy nem mindenhol van waitros vagy Oman.

Ja írod hogy a windsori-ban van...Te szerinted mindenki Londonban vagy Windsorban él??Mekkora eszed lehet ha így gondolod..

2011. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%

Az előző írásomat a 17:02 -nek szántam...

mellesleg elég "okoska" lehetsz ha a Pick szalámit egy kalap alá veszed a jó házi kolbásszal-....

2011. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%

Jolvan akkor keressel lengyel meg ilyen boltokban,ott is lehet kapni jo kolbaszt meg ilyenek... -.- masik nagyokos!!!

egyebkent meg folosleges volt irni,h nekem szantad,mert mar az elsonel rajottem...:D am ti merre vagytok?

2011. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!