Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy repülhetnék ki legolcsóbb...

Hogy repülhetnék ki legolcsóbban Hollandiába akár egy napra?

Figyelt kérdés
A Ryanair-nél néztem, hogy van 250 Ft-ért jegy Eindhovenbe, de még sosem utaztam repülőn és nem tudom hogy mennek a dolgok. Kimennénk barátokkal bulizni egyet aztán mondjuk másnap reggel jönnénk vissza.Mennyibe kerülne nekem ténylegesen ez az út? Gondolom nem 250 forint.

2012. nov. 24. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Eindhovenből, ami az ország déli részén van, el kell jutnod Amszterdamba, a vonatjegyre stámolj 50 eurót, kb. 15 ezer forintot. És akkor még nem repültél. Tehát ez a pár száz forintos legenda máris megdőlt.
2012. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a vonatjegy csupán 35 euró, ami 10 ezer forint. Ez már jobban hangzik :d
2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aztán ki mondta, hogy Amszterdamba készül?
2012. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hova máshova készülne, a többi közeli város dögunalom, Eindhovennel az élen. Ami érdekes lehet még az mind csak vonattal érhető el, ami PÉNZ. És ugye a kérdező spórolni akar.
2012. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem legenda. Tényleg tudsz annyiért repülni. Persze ha nem Eindhoven a cél, akkor lesznek még költségek de a repülőjegy lesz a legkevesebb költség az igen valószínű. :) én 1390-ért voltam wizzairrel, szóval oda vissza 2780 forintért, de lehet ennél olcsóbban is. Igaz, mi nem mentünk Amszterdamba. Bár a kérdés kiírója se írta, hogy oda akar menni.
2012. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amszterdam a csúcs de én beérném Eindhovennel is. Mostanában figyelem, hogy milyen olcsón hirdetnek repjegyeket, tőletek azt szeretném megtudni, hogy pl. a ryanairnek mennyit kéne cashelnem egy ilyen útért. Ha valaki utazott már így.
2012. nov. 24. 17:09
 7/16 A kérdező kommentje:

# 5 köszi, ez már hasznos. Hihetetlen, ennyiből sopronba nem jutok el budapestről :)

Azt mondod, hogy ha nem viszek nagy bőröndöt meg semmi extra akkor 1-2 ezerért felszállok a gépre, eindhovenben meg le és ennyi? akkor miért nem ott töltöm a hétvégéimet? :D

2012. nov. 24. 17:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz ilyen olcsón utazni, ha nem viszel csomagot, és mastercard prepaid kártyával fizetsz az útért, mert akkor még adminisztrációs költség sincsen. De egy ilyen kártyának magasabb az éves díja, így aki nem repül rendszeresen, annak nem éri meg. Én jövő héten megyek Londonba a Ryanairrel, az tény hogy olcsó, de azért nem is 250 Ft. Nekem 2200 Ft a jegy oda vissza, aztán 4000 Ft az adminisztrációs díj. Mindenképpen jó ára van a fapadosnak, de ha feladandó poggyászod van, akkor már nem biztos hogy olcsóbb, mint a rendes légitársaság.
2012. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Admin díjat csak az fizet aki akar. :) jó én is voltam kezdő amatőr, akkor még én is fizettem. Azóta megtanultam elkerülni. :) szóval kérdező: igen kb. annyiba kerül amit látsz ha van megfelelő kártyád vagy megkérsz valakit akinek van.
2012. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Eindhovent teljesen felejtsd el buli szempontjából. Mi nagyon megszívtuk, mert ott tényleg semmi élet nem volt.

Pub szerű helyek voltak nyitva és azok is bezártak 1-2 óra körül.

Ha bulizni szeretnétek csakis Amsterdam.

2012. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!