Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy repülhetnék ki legolcsóbb...

Hogy repülhetnék ki legolcsóbban Hollandiába akár egy napra?

Figyelt kérdés
A Ryanair-nél néztem, hogy van 250 Ft-ért jegy Eindhovenbe, de még sosem utaztam repülőn és nem tudom hogy mennek a dolgok. Kimennénk barátokkal bulizni egyet aztán mondjuk másnap reggel jönnénk vissza.Mennyibe kerülne nekem ténylegesen ez az út? Gondolom nem 250 forint.

2012. nov. 24. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ja, mondjuk ez igaz, hogy Eindhovenben nagy élet nincs. Reptér busz 3 euro per fő per irány ami bevisz a központba a pályaudvarhoz, szóval jó drága azért a rövid távért más országokhoz képest.
2012. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Heni823 válasza:
Meg lehet úszni 250 Ft-ból, ha van olyan kártáyd, amivel ingyenes a fizetés. Én 600 Ft-ért vettem jegyet Brüsszelbe és tényleg csak ennyi volt ;)
2012. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én is nézegettem már repülőjegyeket, mert én is szívesen kimennék amszterdmba akár egy napra is. de még nem találtam semmi használhatót.... haverjaimat fűzöm, hogy menjünk ki szilveszterre, de ők nem olyan nyitottak rá. főleg a pénz miatt. de a kérdező mentalitása tetszik, szívesen betársulnék a buliba :DD
2012. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
amúgy a kérdezőt kérdezem, hogy jutott-e valamire? vagy feladta már? :D
2012. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy red bullt :)
2014. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legolcsobb retúr út kb 6000 Ft. Sajnos már nincs 200Ft-os jegy. De régen volt bőven. Én is utaztam akkor sokat.
2014. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!