Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hofgy erzitek magatokat...

Hofgy erzitek magatokat kulfoldon?

Figyelt kérdés
En majdnem 2 eve lakom Hollandiaban,de iszonyu honvagyam van. Ti hogy erzitek magatokat ahol vagytok?
2014. dec. 11. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Becsben elek es egyaltalan nincs honvagyam. Ennek tobb oka van. Egyreszt Ausztria kulturalisan igen kozel van MO-hoz, hasonlo etelek, unnepek, epiteszet, stb. Masreszt ahol dolgozom az egesz szemelyzet magyar, szoval mintha otthon lennek. Harmadreszt ha haza akarok ugrani akkor az nekem 1 ora, mivel a hatar mellett laktam magyarorszagon is, szoval barmikor meg tudok inni egy sort az otthoni haverokkal is.


Korabban eltem Londonban 3 evet, egy megvaltas volt az elkoltozes.

2014. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Es meg 1 ok: Becs a vilag legelhetobb varosa es ez nem csak statisztikailag van igy. Itt minden megvan amire az embernek szuksege lehet. Kultura, termeszet, ettermek, karacsonyi vasar, stb. Mind elerheto aron.
2014. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A valaszolo nagyon raerzett mi a palya velem. Pontosan ezek a dolgok hianyoznak nekem is. Becs jo helynek tunik nekem is, raadasul nemetul meg tudok is, a hollandot meg csak sejtegetem...
2014. dec. 11. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:

"a hollandot meg csak sejtegetem..."


Ezért van honvágyad! Nem érzed otthon magad a nyelvtudás hiánya miatt. A túlzott honvágy hátterében ez áll az esetek nagy százalékában.

2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en folyekonyan beszelek angolul, nemetul meg csak megertetem magam, megis sokkal jobb Becsben.
2014. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lassan 10 éve élek Finnországban, eleinte volt honvágyam most már nincs. Szeretek hazamenni, de annyi minden változott, hogy néha úgy érzem mintha nem is otthon lennék hanem turistaként :)
2014. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huu,azert nem eselytelen ha meg Finnorszagot is meg lehet szokni. A ferjemnek meg 3 ev van a szerzodesebol, ezt az idot szeretnem boldogabban kihuzni, ezert orulok a pozitiv valaszoknak
2014. dec. 12. 00:31
 8/12 anonim ***** válasza:

en mindenhol otthon erzem magam,ket hetig.

nekem allando a honvagyam utana,sajnos otthon 2-3 het utan

meg utazhatnek...

minden penzem elutazom:most kambodzsaban vagyok.

2014. dec. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne gyere haza. Iszonyat ez az ország. Még az 50 évesek is azt mondják ha fiatalabbak lennének akkor lelépnének erről a "sertéstelepről"
2014. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 éve élek Franciaorszagban, elotte 2 evet Ausztriàban, illetve 1 évet Angliàban. pàr honapot dolgoztam Svàjcban és Izraelben. sose volt honvàgyam, mindenhol jol érzem magam.
2014. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!