Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európán belül hova utazzak?

Európán belül hova utazzak?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék kimenni valahová, ez lenne az első külföldi utazásom. 14 éves vagyok, egy barátnőmmel mennék ki. De hova? és le tudnátok írni mennyit kell vinni kb?

nagyon szeretnék már külföldre utazni, soha nem voltam Magyarországon kívül sehol.


2015. ápr. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha pénz nem számít: Norvégia,Izland

Ha közepesen számít: Portugália, Törökország, Spanyolország

Ha számít: Románia, Csehország, Szlovénia

2015. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélitek meg azzal a felnőtt személlyel aki veletek fog utazni külföldre? Mert akkor ő jobban át fogja látni a helyzetet, hogy mennyi tőke van a nyaraláshoz, és hova menjetek.
2015. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül barátnővel 14 évesen? Ne haragudj, de nem engednélek el felnőtt nélkül külföldre. Én is voltam ennyi idős, részben pont ezért. Eleve a legtöbb országban kiskorú még szállást sem foglalhat.
2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint turista :)
2015. ápr. 13. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt kísérő lesz veletek? mert erről semmit nem írtál. Ha nem lesz akkor a kérdés teljesen felesleges mert 14 évesen nem utazhatsz egyedül mint turista sem.
2015. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem utazhatsz egyedül ennyi idősen.
2015. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Magas Tátra is nagyon szép, és itt van egy köpésre,2-3 óra alatt odaérsz Pestről:)
2015. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!