Kezdőoldal » Utazás » Európa » Honnan indul a Polskibus Pestről?

Honnan indul a Polskibus Pestről?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Kelenföldről, de azon belül pontosan honnan?

2017. jan. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Ba szki legalább körülnéznél mielőtt kiírsz egy kérdést. Senki nem várja el hogy 100-as IQ-d meglegyen, de hogy beírd a googliba a kérdésed mielőtt idejössz, azt igen.

[link]


OTT A TÉRKÉP AZ OLDALUKON!

2017. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezt én is megtaláltam nyilván. De a térképen csak be van dobva Kelenföld közepére a pötty, nem onnan indul...
2017. jan. 20. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

a BKV busz végállomásról...

menj inkább Luxbussal Krakkba, annak tudom a pontos megállóhelyét a Népligetnél :)

2017. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha feljössz a metróból Kelenföld felé (a visszafelé irány) kijössz egyenesen az aluljáróból, tovább egyenesen, el a volán épület mellett, és ha kiérsz a főútra, akkor ott lesz egy nem túl feltűnő buszmegálló. Amikor én ősszel utaztam, akkor a megállónál semmi polskibusra utaló nem volt kiírva, de a megálló oszlopára ragasztottak 1-2 polskibusos matricát feltehetőleg korábbi utasok. Amúgy ha beáll a busz, akkor nehéz nem kiszúrni, mert egy nagy piros emeletes busz.
2017. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, így megtaláltuk :)
2017. jan. 21. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
még nem hallottam erről a busztársaságról, köszi, hogy feltetted ezt a kérdést, jól fog nekem jönni a nyáron :)
2017. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!