Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lányok (16-25) ti szeretitek...

Lányok (16-25) ti szeretitek Magyarországot vagy inkáb külföldön élnétek? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

FEKETE KENYÉR



Miért aggódol, lelkem jó anyám,

Hogy kenyeretek barna, e miatt?

Hisz meglehet: ha nincs idehaza,

Tán fehérebb kenyérrel él fiad.

De semmi az! csak add elém, anyám,

Bármilyen barna is az a kenyér.

Itthon sokkal jobb ízü énnekem

A fekete, mint máshol a fehér.

2012. nov. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Svédország a célom. Szívesen élnék tanulnék Magyarországon, de ha van lehetőségem egy élhetőbb országba menni, akkor megyekRáadásul Magyarország nem elég liberális, nem tudok úg házasodni, családot alapítani ahogy én szeretnék. De azért ha megvan z életem, hazajönnék, mert inkább szeretek itt lenni.
2012. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, de azért válaszolnék:

elsődleges célom USA, de, ha ez nem jönne össze, akkor Németország, Ausztria vagy Anglia.

Itt semmiképpen sem szeretnék hosszútávon maradni, mert nem látom, hogy bármi előrelépési lehetőség lenne. :(

2012. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, és 5 éve nem élek az országban. Nem szeretem Mo-t, bmilyen csúnyán is hangzik... Jelenleg Sp-ban élek.
2012. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanabban, senkinek nem jó itthon szinte mindenki menni akar. Nyáron voltam külföldön és irritált, hogy minden más ugyhogy ott élni se nagyon tudnék.
2012. nov. 28. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden hit és szokás kérdése...
2012. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én itt akarok lakni.

21 vagyok, szociális munkásnak tanulok egyébként.

Nem tudom, miért nem vonz külföld, ok van bőven a kimenetelre, de a klasszikus "hátizsákkal bejárni európát"-on kívül maradok Mo-n. Le akarok diplomázni, aztán veszek egy túrazsákot, meg egy strapa bakancsot és irány európa.

Alföldi vagyok, ezért Mo-n belül vonz az, hogy hegy közelében éljek majd, de ennyi.

2012. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!