Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Illik zabálni egy 1,5 órás...

Illik zabálni egy 1,5 órás repülőút alatt?

Figyelt kérdés
Én rászóltam a partneremre, mikor a repülőn elővette a táskájából a szendvicset, és zabálni kezdett. Nem igaz, hogy azt a másfél órát nem bírja ki. De ahogy néztem, többen is majszolgattak a repülőn. Most tényleg muszáj ezt?

2023. júl. 24. 05:22
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
91%
Kérdező, Te debil vagy?
2023. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Elárulom neked, nem csak a magyar ember eszik, hanem mindenki aki éppen éhes.

Én nem szoktam a repülőn enni, általában indulás előtt a repülőtéren jól lakom.

De ha mégis ennék ( és nem zabálnék )akkor sem tűrném, hogy egy tahó paraszt megmondja, ehetek vagy sem.

2023. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nagyon-nagyon ritkán írok le ilyet, általában próbálom mentegetni az embereket, de te nettó hülye vagy.
2023. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mert ez csak hiszti.
2023. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rossz nincs abban, ha valaki eszik. Lehet, hogy hajnalban indult, hogy kiérjen a repülőtérre. Nem, nem él mindenki Budapesten. Lehet, hogy nem volt ideje enni, vagy már régen evett. Örül, hogy végre nyugiban ül a gépen és ehet valamit. Egy szendvics elfogyasztása nem zabálás. És egyáltalán nem magyar szokás. Én szinte mindenkinél látok valamit, kis szendvics, csoki, chips, nasi, gyümölcs . . . .
2023. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar ember mindenhol eszik! Mert megmutatja a világnak, hogy van mit ennie, mert az Orbán Viktor megteremtette neki"

Lehet hogy te valami fanatikus vagy, akinek az evés is csak magamutogatásra való, de az emberek 99,9%-a azért szokott enni, mert éhes.

2023. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
19. Szerintem meg anorexiás, ahol már egyenest bűnnek számít az evés...
2023. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%
Zabálni sehol sem illik. A tranzitban, meg a repülőn viszont miért ne ehetnék, különösen ha étkezés ideje van (reggeli, ebéd, vacsora) vagy ha leszállok, akkor nem lesz időm vagy lehetőségem enni? Olyan is volt, hogy a becsekkolás előtt megettük azt a kis ételt, ami a táskánkban volt, mert kár lett volna kidobni. Fő a napi rutin fenntartása. Volt már olyan, hogy időeltolódás volt, plusz még el kellett jutni a reptérről a szállodába, ott még rohangálni a csomagokkal, mert még át sem vehettük a szobát... Amúgy repülőkön szinte mindenhol szolgálnak fel ételt és italt (a fapadoson fizetős, mint minden), de olyan gépen is voltam, ahol külön felszolgáltak fizet, meg cukorkát is. Nem értem mi baj van egy szendvics kulturált elfogyasztásában.
2023. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Troll
2023. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a medvespay gyerek. Nem erdemes elmondani, hogy miert mennek vegig etellel, itallal a stewardessek.
2023. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!