Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Illik zabálni egy 1,5 órás...

Illik zabálni egy 1,5 órás repülőút alatt?

Figyelt kérdés
Én rászóltam a partneremre, mikor a repülőn elővette a táskájából a szendvicset, és zabálni kezdett. Nem igaz, hogy azt a másfél órát nem bírja ki. De ahogy néztem, többen is majszolgattak a repülőn. Most tényleg muszáj ezt?

2023. júl. 24. 05:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Az illemre téged nem tanított meg a jo édes anyád.

Zabálni te szoktál meg a disznók

2023. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden nem fapados járaton adnak enni. Repültem már amerikai belföldi járattal, rajtam kívül nem volt magyar a gépen és mindenki evett. Múltkor fapadossal jöttem haza Angliából, a mellettem ülő brit pár is evett.
2023. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint, Kérdező, te is ott ültél mellettük, ha ennyire jól informált vagy.
2023. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet cukorbeteg és ennie kellett. Nincs rá írva senkire.
2023. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, már két napja úton van, és nem volt lehetősége enni.
2023. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam az esetet, az előttem lévő sorban történt. A kérdező hölgy folyosós széken ült, mellette középen kezdett el szalonnázni férfi utastársa. A hölgy megkérdezte, bekaphatna-e esetleg ő is egy katonát, de a válasz tényleg kerek-perec elutasító volt és az élelmiszer tulajdonjogát érintette. Erre csattant föl Duci Tóth Krisztináné atommérnök, (felismertem a kisugárzásáról), hogy dehát amit eszik az most látja, nem is gluténmentes, úgyhogy nem is kér belőle! És különben is, ezt most így hogy? Ez a repülőn evés amúgy is a toxikus maszkulinitás aggresszív megjelenése és ne a melléhez beszéljen, hanem a szemébe nézzen. Na lett is kalamajka, a cabin crewnak kellett szétültetnie a rasszista szexuális bűnöző magát férfinek kiadó szalonnázó illetőt és Krisztánénkat, aki egyébként már az utazás elején levette a cipőjét és kényelmesen előre dugta lábát a két ülés között. Utazgatunk, utazgatunk
2023. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Első repülésed volt, hogy ilyen piszlicsáré dolgokon fennakadsz? Mellesleg amíg az úri (értsd tehetős) emberek kiváltsága volt a repülés, mindenki evett, mert amint elérte a gép a repülési magasságot, kiosztották mindenkinek a kaját. A fapados járatokkal szűnt meg ez a szokás. Amióta külön kell fizetni érte, sokkal kevesebben esznek.
2023. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27: most is léteznek más légitársaságok is és adnak enni, ha mást nem, egy kekszet (rövid utakon). Hosszabb úton többször is szolgálnak fel ételt-italt. Mikor New Yorkba mentem, háromszor is adtak enni és számtalanszor inni.
2023. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Latom magam elott, ahogy a kocsival vegiggurulnak az utaskiserok, megkerdezik, enni vagy innivalot? Es aki azt mondja, szeretnek egy, annak megmondjak, hogy ne haragudjon, dehat.

Kerdezo, lattal mar ropullogepet menet kozben?

2023. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
0%

Én egyetértek a kérdezővel. Ha hosszabb repülőútról van szó, ott nyilván esznek. De azt a másfél órás utat, ki lehet bírni parizeres zsömlye nélkül is.

Szinte hallom, a magyar szavakat, "most miért nem vihetem fel a kocsonyát a gépre, most mit fogok enni a másfél órás út alatt?"

2023. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!