Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit érdemes csinálni Banglades...

Mit érdemes csinálni Bangladesben?

Figyelt kérdés

Jövőhét szerdán hajnalban indul a gépünk Dohába, onnan pedig Dakkába, Banglades fővárosában. A párommal tervezünk utazni, már majdnem 4 hónapja lefoglaltuk. Mit érdemes ott csinálni? Jelenleg ezeket tervezzük:


Tuktukozás

Az óváros bejárása

Curry kóstolás


márc. 3. 15:37
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy senki nem hisz nekem. Érdekes tény: szerintem az Alaszkás trollkérdezőnek majdnem minden kérdésére válaszoltam ( a sapkasálkesztyűs téma.) Miért ítélkezik itt mindenki...
márc. 3. 18:46
 12/43 anonim ***** válasza:
76%
#11 ha egy kicsit is kepben lennel es nem puszta unalombol irkalnal ki baromsagokat, tudnad hogy indiaban NEM kostolunk 'helyi kajat', mert egy hetig a wc-n ulsz tole, ehelyett turistakent kizarolag a szallodai etteremben fogyasztunk barmit is. Ettol csak 3 napig fosol, ha melle beszeded a bogyot amit a szalloda orvosa ad.
márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Kamu!

Dohaba nem megy a wizzair... Qatar airways meg Turkish megy oda es kb ennyi. Ket hete jottem Dohabol haza.

márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#12

Nyilván nem az utcán terveztünk kajálni a helyiek által, mi is étterembe gondoltuk. Amúgy meg a curry-t egyáltalán nem kötelező csípősre csinálni.

márc. 4. 06:25
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
#14 nem a curry csipossegevel lenne gond, hidd el...
márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

@12 Elég méretes mellénnyel írtál jó nagy hülyeségeket. Egyrészt India és Banglades két különböző ország, másrészt ha valakinek nem olyan a gyomra, mint egy cöliákiás 5 évesé, akkor simán tudsz majdnem mindent enni. Én végigettem Pakisztántól Bangladesig, Nepáltól Srí Lankáig az egész környéket és egyetlen egyszer kaptam ételmérgezést, amikor túltoltam a sajtzabálást. Aki csak szállodákban eszik, az kihagyja az összes igazán jó kaját.


Banglades király hely amúgy, de Dakka pár napnál tovább tökéletesen elviselhetetlen. A világ legzsúfoltabb városa, amit súlyosbít az irgalmatlan szegénység. A forgalom mindennél rosszabb, amit valaha láttam, Mumbai, Dzsakarta, Dakar vagy akár Lagos is tűrhető hozzá képest. A leghosszabb dugó kábé 6 óra volt egy biciklis riksán, többször jutott eszembe, hogy ennél bármi jobb. Helyette tessék nézni mást is, a Cox's Bazaar szép, Chittagong meg gyönyörű. Lehet nagyokat hajózni, családoknál lakni falun. Ha kamu a kérdés, akkor is leírom, hogy nagy élmény ott utazni, de nem való mindenkinek, főleg az állandó bámulás.

márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nem megy Wizz Dohába. Akkor te tényleg az alaszkai medvevadász vagy
márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm végre egy értelmes szerzet!
márc. 4. 10:55
 19/43 NTBS ***** válasza:
Szétnézni. Túrázni. Halat fogni.
márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor hogy oldod fel azt az ellentmondást, hogy szerdán utaztok a Wizzel Dohába, amilyen járat nem fellelhető a légitarsaság oldalán?
márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!