Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit érdemes csinálni Banglades...

Mit érdemes csinálni Bangladesben?

Figyelt kérdés

Jövőhét szerdán hajnalban indul a gépünk Dohába, onnan pedig Dakkába, Banglades fővárosában. A párommal tervezünk utazni, már majdnem 4 hónapja lefoglaltuk. Mit érdemes ott csinálni? Jelenleg ezeket tervezzük:


Tuktukozás

Az óváros bejárása

Curry kóstolás


márc. 3. 15:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Sehogy. Erre nincs valasz.
márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Leginkább nem betenni a lábad abba a segglyukba
márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Tehát ha lepontozod a kérdést, akkor voila, lesz Wizz járat Dohába? Azért az, hogy nem reagálsz, beszédes...
márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

#12

Oh, értem. Szóval azt állítod, hogy Bangladesben az utcai kajától mindenki automatikusan gyomorrontást és ételmérgezést kap? Hát, akkor valószínűleg én is kivételes vagyok, mert én még soha senkitől nem hallottam ilyen egyértelmű és általánosító ( és kissé leszóló) állítást Banglades ételeiről. Persze, egyértelműen, egy kis túlzás soha nem árt, ugye? Tekintettel rá, hogy tegnap jöttünk haza Bangladesből, személyesen is leteszteltem már ezt az elméletet rengeteg utcai árusnál, hogy hiteles eredményekre jussak. Nos, nekem volt igazam, hogy az utcai kaja nem okoz gyomorrontást. Többször ettem helyi curry-t, masalát, és képzeld el:egyik sem jár gyomorrontással, vagy hasmenéssel, vagy ételmérgezéssel.

márc. 10. 07:55
 25/43 anonim ***** válasza:

Indiában a sima bolti cuccoktol olyan hasmenést kaptam hogy kb citromsárga volt a dolog

De menj nyugodtan

márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%
@24 Mondjuk, ha jártál volna Bangladesben, akkor nem állítanád azt, hogy fűszerkeverékeket ettél az utcán.
márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

#24

Na ez most honnan jött.?

márc. 10. 14:20
 28/43 anonim válasza:
8-as! Beküldenéd ide (vagy esetleg privátba) azokat a kérdéseket ahol ez az idióta Kambodzsába és Egyiptomba akar menni de fél a kígyóktól/krokodiloktól? Én nem találtam azokat, pedig már rám férne egy kis nevetés.
márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
@27 Legalább elolvashattad volna, hogy mit jelent a masala szó, édes szívem.
márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#29


Tikka masala kedvesem. Tikka masala.

márc. 12. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!