Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit érdemes csinálni Banglades...

Mit érdemes csinálni Bangladesben?

Figyelt kérdés

Jövőhét szerdán hajnalban indul a gépünk Dohába, onnan pedig Dakkába, Banglades fővárosában. A párommal tervezünk utazni, már majdnem 4 hónapja lefoglaltuk. Mit érdemes ott csinálni? Jelenleg ezeket tervezzük:


Tuktukozás

Az óváros bejárása

Curry kóstolás


márc. 3. 15:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
@30 Igen babám, nyilván aki járt Bangladesben, az a tikka masalát említi, valamint masalaként hivatkozik egy mindig tikkaként rövidített ételre egy olyan országban, ahol az esetek 90%-ban halat eszel, mert az van. Minek kell görgetni ezeket a sztorikat? Legalább a ChatGPT-nél érdeklődhettél volna, hogy mit hazudj.
márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:

31/31

Mégis mi a fontosabb, mint az emberek élményei vagy, hogy milyen ételeket kóstoltak meg egy másik kultúrában? Voltam Indiában kétszer is, egyszer átmentünk Bangladesbe 1 napra. A kérdező nem kamuzik, teljesen hihető amit mond. Az elején én is kétségbe vontam egy-két dolgát, de szerintem igazat mond a kérdező. Bangladesben én is ettem tikka masalát,viszont halat alig láttam a piacokon. Szóval erről ennyit.

márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
De most akkor tényleg elmondhatnád, hogy milyen volt a Wizz dohai járata (járatszám, stb) mert így senki nem hiszi el, hogy valaha is jelentősen eltávolodtál a Mogyoróska Pipacs utca 14/b alatt található Intel Inside 4Gb RAM asztali számítógépedtől...
márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

#33

Budapestről Wizzair-rel mentem Isztambulba, onnan Dohába Qatar Airways-el, ott ücsörögtem a reptéren egy jó fél napot, aztán indultam Dakkába. Az IP cím lopást vagy tanuld meg, vagy csak ne csináld mert ezzel inkább leégeted magad.

márc. 17. 07:58
 35/43 anonim ***** válasza:
Képek?
márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Ide nem enged képet feltölteni.
márc. 22. 13:44
 37/43 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Megkeresed a megfelelő oldalt, amit töröltettél innen és belinkeled az oda feltöltött képet
márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerű ez. Én például ebben a pillanatban az atlantai repülőtér Delta Lounge Sky Deckjén eszegetek, ezt látod a képen. Így mutathatod meg te is Bangladesi kalandjaitokat...
márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
márc. 26. 07:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!