Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudnám legegyszerűbben...

Hogyan tudnám legegyszerűbben lebonyolítani a hazautazást?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozom, Dortmund közelében és Magyarországra szeretnék hazautazni repülővel. Úgy hallottam, interneten megvásárolni a jegyet elég körülményes (visa kártya, fax kell hozzá). Még nem utaztam repülővel, így nem tudom, hol kellene jegyeket vásárolnom, és hogyan, mivel német tudásom szűkös (de angolul jól beszélek).

Segítsetek megoldást találni, miként tudnám legegyszerűbben megoldani!



#Repülő;utazás;iroda;magyarország;németország;dortmund;budapest
2015. jan. 3. 05:14
 1/6 anonim válasza:
46%
a repulo oldalan kell lefoglalni.. attol fugg melyik/milyen osztalyu repulovel szeretnel menni pl ha wizzair akkor. ; [link] itt beirod honnan hova .. datumot es ki fogja hozni az idopontot es az arakat .. ott ramesz es lefoglalod ezutan elutalod a penzt es az email cimedre kapsz majd egy e-mailt (adatokat meg kell adnod elotte a jegy foglalasnal) es a e-mailben szereplo dokumentumot ki kell nyomtatni (fekete feher ,szines valtozatokban) aztan a repteren mar mindent. inteznek .. nem nagyon beszel senki:) ha meg kell is meg fognak erteni angolul is , eleg igenyes repuloter!:) (most utaztam en is ) jo utat!
2015. jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen ezzel az a probléma, hogy mint említettem, nincs visa kártyám, hogy online utaljak, se nyomtatóm... de egyébként köszi ezzel is sokat segítettél :)
2015. jan. 3. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első jól írta. Ha nincs kártyád csináltatni kell, megéri már az első foglalásnál olcsobban jönn ki ha csináltatsz kártyát, mintha utazási irodában veszed meg. Nyomtatni lehet a munkahelyen is vagy könyvtárban.

Ha nem akarod ezt akkor nincs más utazási iroda vagy a reptéren a repjegy eladási pultnál. De az jóval drágább.

2015. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem értem. Köszönöm a segítséget :) Tehát amikor elutalom a pénzt e-mail-ben kapok egy üzenetet azt kinyomtatom, és azt felmutatva tudok majd becsekkolni (boccs de tényleg ennyire nem értem :D)
2015. jan. 4. 01:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Lefoglalod a neten, mint ahogy írták már pl. a wizzair oldalán, vagy Lufthansaval is tudsz jönni. Tehát beírod mikor szeretnél utazni, az kiadja neked az árakat, ami szimpatikus az lefoglalod. Végül pedig neten kifizeted, majd pedig kapsz e-mailben egy visszaigazolást. Náhány légitársaságnál neten kell becsekkolni, különben fizetni kell érte a reptéren. én Lufthansaval szoktam menni, így nem vagyok biztos benne mi a szokás most a Wizzairnél. Figyelj rá, hogy minden adatt pontos legyen, illetve ha van csomagod, nézd meg, hogy mennyit vihetsz ingyen, ha az nem elég akkor ki kell fizetni foglaláskor a csomagdíjat is. De ha megnézed minden tisztán levan írva nem lesz gond simán letudod majd foglalni :)
2015. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megint akadékoskodok kicsit, odáig megvan, hogy online megveszem, kapok egy visszaigazoló emailt. Azt az emailt ki kell nyomtatnom, vagy kapok valami kódot vagy mi alapján engednek majd fel a gépre? Köszönöm ismét :)
2015. jan. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!