Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 15vagyok és most augusztusban...

15vagyok és most augusztusban fogok egyedul repulni a wizz airel Londonba/Luton/, megszeretnem kerdezni hogy aki volt igy szoltak valamit a repteren hogy felnott nelkul mentek vagy esetleg hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 9. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. 14 éves kortól mehetsz légikíséret nélkül, szóval:D
2015. júl. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy teljesen legyen a kep, [link] tessek a hivatalos oldal:


A 14 évesnél idősebb, de 16 évesnél fiatalabb gyermekek kísérő nélkül utazhatnak, de nem lehetnek felelősek a 14 év alatti gyermekért.

2015. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és kell útlevél vagy elég a személyi?
2015. júl. 9. 19:07
 4/5 anonim válasza:
Elég a személyi. Egy hete jöttem haza Londonból, úgyhogy elhiheted nekem.
2015. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kell a két gondviselőtől egy nyilatkozat,hogy repülhetsz és pl . nem úgy szöktél otthonról. és egy ügyvédnek kell aláírnia.(természetesen angolul, de jó ha magyarul is meg van) én 16 vagyok és egyedül repülök egy kicsit közelebb helyre mint London. nekem is kell. illetve jó ha van, mert meg tehetik,hogy vissza fordítanak ha kiskorú vagy
2015. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!