Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Zürichben 1óra 35 perc van...

Zürichben 1óra 35 perc van számolva indulásra. Fél órás késéssel elérhetem a következő gépemet? Ha nem akkor egy másik légitársaság következő járatára fel tudnak rakni?

Figyelt kérdés
Ma pont megnéztem azt a Swiss járatot amivel jövőhéten indulok flightradaron és bizony fél órát késett BUD-ZHR vonalon. Menetrend szerint is csak 1óra 35 percem van átszállni, van rá esély hogy hasonló körülmények közt zürichben elérjem a New Yorki gépem? Láttam, hogy rá 40 percre a Delta Airlines gépe ugyanoda indul. Arra fel tudnának tenni ha lekésem, vagy csak a saját járatukra?

2015. szept. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem az ügyfélszolgálatot zargatod ezzel a kérdéseddel?

Gondolom megfizetted az árát.


Megmondom én is a tutit, de ettől még maradhatsz ott.

Ha egy foglaláson van a jegyed, ne foglalkozz a kérdéssel. Áttesznek, lehet vársz 8 órát Zürichben (én már átéltem), és másnap mosott sz.rként érkezel. Az ő dolguk hogyan tudják megoldani. Tételezd fel, hogy jóérzésű svájci emberek, és bízz bennük.


Ha a foglalásod külön lenne, kezdj aggódni.

2015. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a foglalás egyben van :D a mosott szar állapotot kerülném szívesen... Azért ide írok mert szeretem ha az emberek az esetleges személyes tapasztalatukat osztják meg.
2015. szept. 3. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a csomagjaidat nem kell újra feladnod, szerintem belefér fél órás késés. Ha netán lekésnéd a gépet, akkor pedig a légitársaság gondoskodni fog arról, hogy egy másikkal repülhess.
2015. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az hogy néz ki? Kinek kell szólnom a reptéren, hogy itt vagyok csak lekéstem a gépet és segíts pls?
2015. szept. 4. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A légitársaságnak van a reptéren ügyfélszolgálata, oda kell menned. De ha csak az információs pultot találod meg, ott is el tudnak igazítani, ez nekik mindennapos.
2015. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. szept. 5. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél órás késéssel még simán eléred a newyorki gépet: gyorsan át lehet érni.

Már a gépen mutatni fogják, melyik kaputól indul a géped (nem kell keresgélni), és nagyon sokszor látom Zürichben, hogy várják azokat, akiknek szoros az átszállás.


A géped minden valószinűség szerint az E terminálról indul, amihez a helyi "Heidi-vonattal" kell átmenned (2 perc).

2015. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 12. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
A Bud-Zrh nem nagyon szokott késni. Én havonta megjárom ezt az utat, eddig egyszer volt olyan, hogy a rossz idő miatt fél órát vesztegeltünk Bp-en. De általában nagyon pontos.
2015. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!