Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet ujraigenyelni a...

Diacica1 kérdése:

Hogy lehet ujraigenyelni a foglalasi szamot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. En lefoglaltam a repulojegyet, de valahogy elkallodott es nem talalom. Valaki tudna nekem segiteni hogy hogyan lehetne ujraigenyelni?

2016. aug. 31. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldenek visszaigazoló e-mailt, azon rajta van.
2016. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyat nem hiszem hogy fogsz ujat igenyelni. Ellenben biztos van rola emailed amiben benne van (repulojegy nem tudom hogy kallodhatott el mert olyan mar nincsen rendes formaban).
2016. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találod a visszaigazoló e-mail-t, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, elmondod hova, mikor foglaltál, neved alapján megtalálják és akkor tudod egyeztetni, hogy valóban sikeres volt-e a foglalás és ha igen, akkor újra küldik a visszaigazolást.
2016. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen a Ryanair-nél el lehetett érni a foglalást a foglalási szám nélkül is, de úgy látom most már mindkét azonosítási módszernél kéri. Sajnos nem tudsz mást tenni, mint felhívni őket. Valószínűleg több dolgot fognak kérdezni a foglalással kapcsolatban (útvonal, pontos dátum, bankkártya száma, e-mail cím, utasok neve stb.)

Legjobb az lenne ha mégiscsak megpróbálnád megkeresni azt az e-mailt.

2016. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kitörölte a kérdező, akkor is 30 napig megtalálja a az email fiók Kuká-jában :-)

Meg aztán az emailnél is lehet használni a keresőt: egyszerűen beírod a légitársaság nevét, amivel utaznál és ki kéne hoznia az emailt.

Spamba is nézz be... Azon kívül nekem pl. a wizz 3 emailt is küldött: közeledik az utazás időpontja, csekkoljon be, stb. Szóval számtalan variáció van, csak keresni kell :-)

2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!