Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek a charter...

Mi a véleményetek a charter járatokról? Minden utazási iroda charter járatokat indít?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 11:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi nyáron még reggel indultunk Budapestről, így korán is értünk haza (kb. fél 7).
2016. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

Csak halkan mondom, a kérdés nem az, hogy reggel kezdesz vagy este, nem az, hogy charter vagy sem, hanem hogy fölnősz-e arra a szintre, hogy képes legyél magad lefoglalni egy repülőjegyet és egy szállást.

Törökországba all inclusive szállást 5 csillagos hotelbe 15-20 euróért adnak két főre.

Ha majd képes leszel magad repülőjegyet venni, meglátod hogy Isztambul kb 50 euró, Antalya +15-20, magyarán annyi pénzből, amennyiből az irodád reptéri illetéket számít, már régen meglenne a repjegyed.

Tényleg javító szándékkal mondom, az iroda elég hülyének nézi azokat, akik vele utaznak. Ennek megfelelően fog megfejni téged...

Még egy gondolat, ne hidd el azt a butaságot, amit valaki itt reklámozott, hogy egy átszállásos jegy egész napodat elveszi. A Pegasus is, a Turkish is levisz Antalyába 3-4 óra alatt.

De a te dolgod, mire viszed az életben.

2016. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Utolso, 3 ora csak Isztambul a jelenlegi oraallasok szerint, csakugy megsugom... onnan meg kell minimum egy ora (de az Ataturkon keves, Gokcenen abszolut idoben erkezve eleg lehet - ha futsz) az atszallasi ido, plusz meg atlagban a belfoldi jaratok picit tobbet mint egy ora (orszag resztol fugg ugye), szoval mar most 5-6 oranal tartunk, ami a Pegasus menetrendje szerint 12.15 - 18.35-re vagy Adanaban pl. THY-vel reggel elindulsz 8.50 korul, es legkorabban abszolut keses nelkul delutan 4 utan vagy ugyanott. Szoval talan nem kene leszolni azt, aki minden honapban tobbszor tesz meg ehhez hasonlo tavokat, mert o talan picit jobban tudja x millio ilyen jegy vasarlasa utan :'D.


De az utazasi irodas resszel abszolut egyetertek, nem ertem minek menne veluk barki is, amikor konkretan Antalyaban siman ott vagy max. 120 eurobol oda-vissza, mig egy utazasi irodanak ezt az osszeget siman legomboljak rolad "illetek meg kerozindij" cimu nem letezo dolgokkal.

2016. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát most sikerült egy olyan ajánlatot kifognunk Black Fridayen, aminél olcsóbban akkor sem hiszem, hogy kijönnénk, ha "felnőnék" az önálló jegyfoglaláshoz. :)
2016. dec. 9. 20:26
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

Ahhoz képest, hogy zöldfülű vagy az utazáshoz, és a szövegértésed is elég gyenge, marhára magabiztos vagy a dolgodban.

Miből gondolod, hogy nem nézett kompett idiótának az irodád?

Remélem nem fizettél nekik foglalót...

Csak tájékoztatásképp egy lista arról, mennyiért adják a török 5 csillagos all inclusive szállásokat a neten.

[link]

2016. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Kedves #12 és #15, lehet, hogy az önálló foglaláshoz már felnőttél, de a kulturált kommunikációhoz szemmel láthatóan nem.
2016. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát kedves barátom, lehet, hogy zöldfülű vagyok, de ugy gondoltam,hogy annyira azert nem verem a fogamhoz a garast, hogy 90 ezer ft-ot sajnáljak kiadni egy nyaralásra (ultra all inclusiv 5* szalloda, repjegy+illetek). Mellesleg a kérdésem nem arra irányult, hogy barkitől is -főleg ilyen stílusba - utazási ajánlatokat kérjek, de köszi, további jó keresgélést a filléres ajánlatok között.
2016. dec. 10. 00:09
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, teljesen egyetértek. Bár én sokat utazok, és általában magam szervezem, így is előfordul, hogy társasútra megyek, a kényelem miatt (egy körutat megszervezni nagyon nagy macera, főleg teljesen idegen országban - nem biztos, hogy van rá időm). Amikor kezdő voltam, én is utazási irodával mentem. Mondjuk, akkor még nem volt internet :-D.

Engem is megdöbbent a sok NyomorTours-os okostojás, osztják az észt, leszólják az utazási irodákat. Csak azt felejtik el, hogy mennyivel rosszabb sok átszállással nyaralni menni, keresgélni a szállást, stb. Mennyi idő megszervezni egy utat, és nem tudom, vis maior esetén mennyire lennének talpraesettek egy teljesen idegen országban... Ezt a kényelmet meg kell fizetni. Ez nem lehúzás az utazási irodák részéről, megdolgoztak érte.


Szóval nyugodtan utazz. A charter pedig valóban indul innen és érkezés után kb. egy órával (takarítás, ki-beszállás) indul haza. Szóval az egy hét biztos meglesz, bármilyen napszakban utaztok.

2016. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Csak azt felejtik el, hogy mennyivel rosszabb sok átszállással nyaralni menni, keresgélni a szállást, stb. Mennyi idő megszervezni egy utat, és nem tudom, vis maior esetén mennyire lennének talpraesettek egy teljesen idegen országban..."


aki kalandvágyó, az mondjuk pont élvezi ezeket :D persze attól még nem kell leszólni az utazási irodákat, én mindig azt mondom, hogy aki nem tud idegen nyelveket vagy nem gyakorlott utazó, az ne induljon el saját szakállára.

2016. dec. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

Azt mondjátok, számotokra a butaság érték? Az az érték, hogy nem tanultatok eleget, nem beszéltek nyelveket, nem vagytok képesek rákeresni az interneten alapvető dolgokra, fogalmatok nincsen más népek kultúrájáról és ennek jegyében jól elbeszélgettek magatok közt a saját pitiánerségetekről?

Közben egymást is dícsérve, hogy ezzel megnyugodjatok, ez a nagy magagyar átlag?

Azt mondjátok normális dolog kivenni valamit kilencvenezerért, vihogni hozzá hogy milyen jó deal volt, miközben pár sorral feljebb láttad, hogy hülyére vettek közben?

Azt mondjátok jófejség megfeledkezni a zilletékről, meg egyéb sarcokról amit megfizetttetnek veletek mert az iskolában nem figyeltetek és hülyék maradtatok?

Semmi baj.

2016. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!