Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek a charter...

Mi a véleményetek a charter járatokról? Minden utazási iroda charter járatokat indít?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 11:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vajon mi a butaság? Nem keresni eleget, nyomorogva élni, utazni, enni a romlott szalámis zsömlét napokig, vagy elég pénzt keresni ahhoz, hogy ne kelljen az életet filléreskedéssel tölteni. (Az ilyennek gondolom fodrászhoz menni is butaság, de új ruhát venni, és nem a turkálókban kutatni szintén.)

Aztán pedig nekem nincs kedvem jobboldalas utakon vezetni, esetleg valami távoli országban próbálkozni a tömegközlekedéssel valami körutazáson. Ha kalandra vágyok, azt pedig megszervezem magamnak.

2016. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le azt, aki jobban szereti, ha mindent megszerveznek neki, de amit egyes utazási irodák csinálnak, az csodálom, hogy nem váltja ki az emberekből, hogy bojkottálják őket.


Pl. találomra megnéztem egy marokkói utat, amit nagy betűkkel hirdet az egyik iroda, hogy 210 000/fő. Persze a legvégén rögtön ott van, hogy "kötelezően fizetendő: repülőtéri illeték 55 000 Ft/fő, légiközlekedési pótdíjak 20 000 Ft/fő (...) A repülőtéri illeték összege és a pótdíjak mértéke a deviza forint árfolyamának és az olaj világpiaci árának időközi módosulása miatt változhat (...) Helyszínen fizetendő belépődíjak és egyéb költségek: 35 euró/fő. Kötelezően fizetendő borravaló 20 euró/fő/hét." Vagyis az a 210 000 Ft már kapásból 300, és fenntartják a jogot, hogy még variáljanak is (kíváncsi vagyok, hogy ha kedvezően módosul az olaj világpiaci ára, akkor vajon lefelé is módosítják az árat?)


Aki garantáltan NEM ver át, és nyugodt szívvel ajánlom, azok pl. ők:

Eupolisz

Rolitúra

Las Palmeras

2016. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!