Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szallas.hu-n ha foglalok...

Szallas.hu-n ha foglalok magamnak szállást, akkor azt az adott szállót már fel se kell hívnom?

Figyelt kérdés
Tehát csak fogom, ott lefoglalom 2 kattintással, akkor az már úgy is van, és tudni fognak róla a panzióban, hogy én azt foglaltam, vagy még fel kell őket hívni? Hogy van ez?

2021. aug. 28. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne felhívni? Max esetleg azért, hogy mikor érkeztek pontosan, de azért, hogy megerősítsd a foglalási szándékodat, teljesen felesleges.
2021. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felhívni. Mailben meg fogod kapni a hivatalos visszaigszolást, miután lefoglaltad. Ezeknek a rendszereknek épp az a lényegük (egyrészről), hogy ne kelljen hívogatni senkit.
2021. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na, akkor az teljesen korrekt. Nem vagyok egy nagy utazgató, tanulmányi célból kellene majd az adott szállás pár hétvégére, de nem is tudtam hogy ennyire jól összehangolt rendszer működik.

És, ha mondjuk változna valami pár nappal, vagy egy héttel előtte, akkor tényleg díjtalanul visszamondhatom a szállást, ha azt írja, hogy nincs semmi fizetési kötelezettség lemondás esetén, és semmi előre fizetés?


Ez korrektnek tűnik így.

2021. aug. 28. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írja, hogy díjmentesen lemondhatod, akkor persze.
2021. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magánszállásról van szó, előző nap oda szoktam azért telefonálni, mert nem biztos, hogy helyben van a tulaj és igencsak utálok ácsorogni az utcán a szállásom előtt.
2021. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szállástól függ, de szerintem egyszer beszéltünk csak szállással előzetesen, amikor SZÉP kártyával akartuk fizetni a foglalót, és valamit nagyon bénáztunk :D.
2021. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!