Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan lehetséges, hogy az...

Hogyan lehetséges, hogy az agoda.com-on minden szállás sokkal olcsóbb, mint a booking.com-on?

Figyelt kérdés

Booking.com-on megnéztem néhány szállást, ezekre 15% kedvezményem van.

Agoda.com-on pontosan ugyanazok a szobák, egyező szolgáltatásokkal 25-35%-kal olcsóbbak.

Akik tapasztaltak, kérem segítsenek!



máj. 8. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom erről van e szó, de arra figyelj, hogy az agoda mindig per nap írja az árat.
máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem számít fel akkora jutalékot mint a booking, így ha olcsóbban is adja, nála ugyanannyi marad.
máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az agoda csak azutan irja ki a teljes arat, ha mar ramentel a foglalasra, addig az egy ejszaka arat mutatja csak, a booking pedig a teljes arat irja ki azonnal.

Leteszteltem par szallodaval es a vegen mindig a booking-on voltak a kedvezobb ajanlatok.

máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen jutalékot vesz le a booking, én soha nem nekik fizetek, hanem amikor megérkezem Dallasban, Seattle-ben, Atlantában vagy Manhattanben a szállodába, jó napot kívánok, oszt átadom a hitelkártyámat. Genius 3-asként elég jó árakat kapok
máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is level 3 vagyok, de sokszor jobban megeri a szallodak sajat honlapjan foglalni, mert vagy olcsobb vagy ingyen reggeli van benne stb.
máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az USA-ban nem ezt tapasztalom
máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sok helyen tapasztalom, foleg a nagy lancoknal, amik azt szeretnek, hogy inkabb kozvetlenul naluk foglalj.
máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy láncoknál szállok meg, nagyon soknak nincs saját weboldala. Pláne az apartmanoknak
máj. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!