Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy hotelben több napot...

Ha egy hotelben több napot vettem ki otthagyhatom a dolgaimat napközben, vagy minden nap ki kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Anglia, travelodge hotel.

nov. 1. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy otthagyhatod (nem is értem a kérdést)
nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert délben ki kell csekkolni a szabályok szerint. Hiszen mennek takarítani, nem?

Amúgy sosem voltam hotelben 1 éjszakánál többet, 😅

nov. 1. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, a 20 kg-os bőröndöt is vinned kell a strandra meg a múzeumba. :D
nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a ott a cuccod még tudnak takarítani.

De van olyan olcsóbb hotel is, ahol nem takarítanak naponta vagy csak külön kérésre.

nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ott hagyhatod.

A kicsekkolás időpontja az utolsó napra vonatkozik amikor elhagyod a szállodát.

Addig viszont amíg le van foglalva a szoba, a " tiéd ".

Tehát mindent amit viszel magaddal, ott hagyhatsz.

Ha van trezor, akkor a fontosabb dolgaidat zárd be, a többi cuccodat elől hagyhatod.

nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Agyam eldobom. Délben ki kell jelentkeznem... Európai béreket!!!
nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, a nemzetközi szabályok szerint nem délben, hanem 10.00 órakor kell kicsekkolnod, ha tovább maradsz, az késői távozásnak számít, és általában plusz összeget számítanak fel érte (már ha van rá lehetőség egyáltalán).

Amúgy a szállodai szobákban szokott lenni egy nagyon jó kis tábla, "Nem kérek takarítást" a neve. Megfogod, kiteszed reggel a kilincsedre - kívülről - és senki nem fogja napközben megzavarni a bőröndjeidet.

nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Nincsenek ilyen nemzetközi szabályok, szállodája válogatja, 11-kor, délben. Biztos van ahol 10 a kicsekk, de olyat én még nem láttam pedig rendszeresen megfordulok európai és észak-amerikai szállodákban.

De nem ez a lényeg, hanem, hogy a kérdező úgy néz ki, azt hiszi, hogy minden ott töltött napon ki kell jelentkeznie a szállodából.

Jó reggelt

nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Csak tisztázás miatt, nem sokcsillagos szállodába megyek, hanem egy travelodgeba, és nem nyaralni, hanem munka miatt. Eddig akárhányszor voltam mindig csak egy éjszakára volt, építkezésre megyek, nem üzletember vagyok. Megnéztem a terms and conditionst és az zavart be, mert azt hittem, minden nap ki kell jelentkezni. De itt írtatok, hogy ez nem így van, köszönöm mindenkinek
nov. 1. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
@7 Mindig meglep, hogy milyen magabiztossággal tudnak emberek 20 mp guglizással cáfolható hülyeségeket leírni. Természetesen nincs ilyen szabály, van olyan hotel, ahol akár délután kettő is lehet a kijelentkezés legkésőbbi időpontja.
nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!