Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik a legjobb, legolcsóbb...

Melyik a legjobb, legolcsóbb szálloda Budapesten foglalási díj nélkül?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy ilyen kérdést de véletlenül szálloda helyett szállást írtam emiatt azthitték, hogy munkásszállót keresek, ebből lett egy nagy félreértés így annak a korábbi kérdésnek már nincs semmi értelme: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__12572269-m..

Luxus kinézetű szép szállodát keresek néhány hónapra amíg összegyűjtöm az albérlet kauciójára a pénzt, tehát 18 éveseknek ideális foglalási díj nélküli szállodát keresek. Tapasztalatok, vélemények? Ti a 18. születésnapotokon melyik szállodát választottátok? Meg voltatok vele elégedve? Nem volt túl drága? Mennyi idő alatt gyűlt össze a kaució az albérletre és annyi idő alatt mennyi volt a szálloda ára? Ti melyiket ajánlanátok a legjobban? Előre is köszönöm a segítséget!



febr. 14. 20:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nembaj ha nem annyira nagyon luxus, panzió is megfelel Budapesten. Maximum napi 25 ezer forintért. Konkrétan vélemények, tapasztalatok érdekelnek!!! Szerintetek egész Budapesten melyik a legjobb és egyben legolcsóbb foglalási díj nélküli szálloda vagy panzió?
febr. 14. 20:44
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Foglalási díjon előre fizetést értesz?
febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 25 ezret szállodára költesz, abból hogyan lesz összegyűjtött kaució?
febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Napi 25 ezer? Az azt jelenti, hogy 750 ezer lesz a lakhatásod egy hónapra. Így nem sokat fogsz tudni félrerakni 18 évesen, végzettség és tapasztalat nélkül...


Gondolom az lenne a nagy terv, hogyha megvan a beugró egy albérletre, akkor fizetés nélkül meglépsz a hotelből.

Sajnos van egy rossz hírem, a bejelentkezéskor rögzítik az adataidat, tehát fel fognak jelenteni.

febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Én az egészet nem értem🤔 Legolcsóbb legyen, de legjobb is, 25 ezer ft/napig több hónapig? Kaucióra gyűjtessz, amíg 750 ezret költessz szállodára? 🤔
febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis valami trollkodás lehet.
febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Foglalási díjon előre fizetést értesz?"

Igen, az azt jelenti! Nézz utána az interneten, ne itt kérdezz feleslegesen! Mindenki tudja, hogy mi az a foglalási díj!

"Ha napi 25 ezret szállodára költesz, abból hogyan lesz összegyűjtött kaució?"

Miért, az annyira nagyon soknak számít? Azthittem az számít olcsónak! Bocsánat, én voltam hülye, túl magas árakat néztem. Akkor maximun napi 15 ezerért keresek szállodát! Olyat ajánljatok!

"Napi 25 ezer? Az azt jelenti, hogy 750 ezer lesz a lakhatásod egy hónapra. Így nem sokat fogsz tudni félrerakni 18 évesen, végzettség és tapasztalat nélkül..."

Pont annyiba kerül egy 250 ezer forint havidíjas albérlet 2 havi kauciója+első havi lakbére, azzal költözhető, szóval az nem jó, véletlenül túl magas árat mondtam, hülye voltam, bocsánat. Maximum napi 15 ezerért keresek szállodát, olyat ajánljatok! Ne legyen magasabb napi 15 ezernél! Ti melyiket ajánjátok? Te konkrétan melyik szállodában szálltál meg és mi a véleményed róla?

"Gondolom az lenne a nagy terv, hogyha megvan a beugró egy albérletre, akkor fizetés nélkül meglépsz a hotelből.

Sajnos van egy rossz hírem, a bejelentkezéskor rögzítik az adataidat, tehát fel fognak jelenteni."

Nem, dehogyis! Nem vagyok egyáltalán bűnöző, soha nem követnék el semmilyen bűncselekményt! Csak nem számoltam ki, hülye vagyok, bocsánat! Maximum napi 15 ezer legyen a szálloda ára! Egyébként milyen adatokat rögzítenek? Milyen adatokat kell pontosan megadni? Hülye kérdés, alapvető dolog, tudnom kellene de amint lefoglalóztam az albérletet amit kinéztem és aláírtam a szerződést, hogy más ne vigye el amíg kaucióra gyűjtök akkor kapok engedélyt a tulajtól a lakcímre és egyből mehetek a hivatalba lakcímkártyát csináltatni, ugye? Egyébként a válasz nyílván igen csak biztosra akarok menni! Kell szálloda foglaláshoz lakcímkártya? Milyen adatokat kérnek?

"Mi van? Én az egészet nem értem🤔 Legolcsóbb legyen, de legjobb is, 25 ezer ft/napig több hónapig? Kaucióra gyűjtessz, amíg 750 ezret költessz szállodára? 🤔"

Jó, bocsánat, rosszul néztem az árakat és nem számoltam ki, hülye voltam! Maximum napi 15 ezerért keresek szállodát!

"Ez csakis valami trollkodás lehet."

Nem, dehogyis! Bocsánat, nem értem miből gondoltam azt, hogy maximum napi 25 ezer az kevés. De nem is pontosan napi 25 ezerért akartam hanem maximum, tehát az alatt. De mindegy, igazad van, ez egy egyszerű szállodánál tényleg nagyon magas árnak számít csak booking.hu-n annyi luxus szálloda árait láttam napi 60-80 ezerért, hogy hirtelen azthittem, hogy napi 25 ezer számít olcsónak. De komolyan nem értem én sem, hogy hogy lehettem ilyen hülye. Maxium napi 15 ezerért keresek szállodát, tehát mondjuk körülbelül olyan napi 10 ezerért vagy 7 ezerért csak ne legyen túl alulértékelt, legyen legalább 4 csillagos! Olyanhoz keresek személyes véleményeket, tapasztalatokat! Előre is köszönöm a segítséget!

febr. 15. 01:21
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból de neked inkább egy panziót kellene keresned nem "legalább 4 csillagos"

4 csillagos szállodában dolgozom igaz nem Pesten de felénk nem nagyon szoktak kiadni szobát egy hónapra nem azért mert nem erné meg hanem mert vannak előre foglalások pl esküvőre, csapatépítő tréningekre stb

Plussz ha hotelben szeretnél lakni akkor ott azt is meg kell mondanod hogy meddig szeretnél maradni, hallottam olyanról ahol a vendég tovább maradt emiatt plusz díjat kellett fizetnie passz H mennyi

(másik hotel szintén 4*)

Amúgy a szokásos dolgokat kérik szem igazolvány,lakcímkártya,telszám


Ja a 25 nem számit soknak 4*

szállodáknál


Szóval inkább tényleg panzió jellegű dolgokban gondolkozz

febr. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Napi 7 ezerért 4 csillagos szálloda, meg 18 éves kölyökként 250 ezres albi.

Ha nem troll vagy, akkor bilibe lóg a kezed.


Ui. Ez nem is Utazás kategória.

febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Vagy troll vagy vagy nagyon gyerek:


1. Egy albérletnél senki nem fog arra várni, hogy összeszedd a kauciót, ha nincs meg azonnal, akkor másnak adják ki.


2. Oké, legyen 10 ezer...vagy 15. 4 csillagos szállodát nem találsz ennyiért. 10 ezernél csak havi 300. Plusz ugye egyéb költségeid is vannak: kaja stb. Ergo ahhoz, hogy fél év alatt összejöjjön a 2 havi kaució + első havi lakbér mondjuk fél év alatt, ahhoz havi legalább fél milla nettót kéne keresned, amennyit 18 évesen végzettség nélkül megint csak nem fogsz.

febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!