Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez egy kamu Vám befizetés...

Ez egy kamu Vám befizetés link lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok! rendeltem Szlovákiából aminek az összege kerekítve 15,000,-FT.csomagautomatába rendeltem amit át is vettem,ki is fizettem 26.-án.(hozzateszem AFÁ-val) 28.án ma kaptam este egy olyan üzenetet hogy a 'HU(8szám utána) csomagjara VÁM díj vonatkozik, kérjük lépjen a [Link] oldalra a kézbesítés folytatásához' Nekem az fura ez az üzenet hogy spam be küldte be ezt az sms-t,a link is fura és nemtudom de nekem a telefonszám nem mondanám hogy 100% kamu csak furcsa,de akár az is lehet hogy pont akkor kaptam ilyen scam linket amikor rendeltem valamit? meg próbáltam azt a HUF utáni azonosítót vagy nemtom mit megtalalni a számlámon,de nincs rajta,én úgy tudom hogy 50 eur alatt nen kell vamot csak áfát fizetni

jan. 28. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz buta. Az EU-ban nincs vám mivel többek között vámunió is.
jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de, ilyen hülye
jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól miért hülye, mert tájékozatlan, vagy nem gondolta végig a dolgokat?

Csak azért, mert te tudod, még nem kell, hogy mindenki tudja. Azért kérdez itt, ezen a kérdező felületen...

jan. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!