Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/257 anonim ***** válasza:
hat koszonjuk, csak akinek tandijat, kollegiumot kell fizetni? van egy olyan erzesem, hogy lassan a DH is bedolni latszik, ilyen meg soha nem volt
febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/257 anonim válasza:
Hol tudom megnézni, hogy a FIR-ben aktív vagyok-e? Valaki tudna dobni egy lniket légyszi?
febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/257 anonim válasza:
Nekem az egyetem (ME) azt válaszolta, hogy a regisztrációs hét után fogják tölteni az adatokat FIR-be! Ez eddig nem így volt... :(
febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/257 A kérdező kommentje:
febr. 9. 14:22
 45/257 anonim válasza:
Ezt nem értem. Ha a DH nem kéri le, akkor mások már miért kapták meg.
febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/257 A kérdező kommentje:
Na ezt én sem értem.
febr. 9. 14:33
 47/257 anonim ***** válasza:
Nem tudom jo kerdes:( en firben neptunban mindenhol aktiv vagyok de nem kaptam meg:/ pedig nagyon vartam
febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/257 A kérdező kommentje:
47: Hát az rendben, hogy te már de ha DH Direkt-ben a státuszod adategyeztetés..., akkor sajnos nem fogják utalni.
febr. 9. 14:39
 49/257 A kérdező kommentje:
47: bocsi, kimaradt az, hogy aktív vagy.
febr. 9. 14:41
 50/257 anonim ***** válasza:
47 vagyok, olvastam masik kerdes alatt valakinek ugyanigy volt hogy DH1 adategyeztetes DH2 folyosithato, es szerdan megkapta. Mielott at valtott volna a DH1 folyosithatova. Lehet csak rendszerhiba tenyleg
febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!