Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/257 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg érdekes, hogy a DH2 státusz már egyből folyósítható, a DH1 pedig még semmi.
febr. 9. 14:57
 52/257 anonim válasza:
Az fix, hogy csak szerdán és pénteken utalnak?
febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/257 anonim ***** válasza:

Nekem kedd reggel vált folyósíthatóvá, de én sem kaptam még utalást.

Pedig az előző félevek tapasztalatai alapján ma kellene megkapnom.


(DE)

febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/257 A kérdező kommentje:

53: Mikor kerültél be a FIR-be?


Amúgy, szerintem ma jönnie kéne neked.

febr. 9. 15:11
 55/257 anonim ***** válasza:

54: kb. 10 napja bekerültem a FIR-be, de nekem szüneteltetve volt a hitel folyósítása, mert előző félévben nem vettem igénybe.


Hétfőn DiákhitelDirektben módósítottam a folyósítást kedd reggelre pedig már folyósítható is volt.

febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/257 anonim válasza:
Elgondolkodtató, lehet, hogy nem valós kommentek voltak, akik azt írták más felületen, hogy nekik utaltak.
febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/257 anonim ***** válasza:
Már lassan 16 óra így valószínűleg mára kifújt az esélye az utalásnak.
febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/257 anonim ***** válasza:

Nem mas feluleten olvastam en, csak itt egy masik kerdesnel: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Nem mostani maga a kerdes, de a valaszok frissek a vege fele. Valoszinuleg valos valaszok.

febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/257 A kérdező kommentje:
56:Hát akinek nem volt folyósítható a státusza biztos,több mint valószínű,hogy nem utaltak.
febr. 9. 15:36
 60/257 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, akik azt irtak hogy csak a kotott volt folyosithaton, de igy is megkaptak a szabadot..

De en mar barmit kinezek a Dh-bol

Tavaly egyszer meg be is mentem hozzajuk valamiert, rakerdeztem, hogy az akkorit mikor kapom, valaszolt a csaj hogy csak 2 het mulva, de masnap megkaptam :D

febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!