Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Angoltanulás - Üzlet

Delina.hu
Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Az erste netbank kitiltott a szerverről, nem tudok belépni, mi a teendő?

2011-08-08 15:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azért tilthatott ki, mert nem írtam be jól a jelszót? Mindenhova ugyanazt a jelszót adom meg, de itt valamiért nem stimmelt. Mit kell tenni, ha új jelszót akarok, vagy mondják meg régit?

# 1/6Időpont 2011-08-08 15:31 Privát üzenet
Be kell menni az Erste Bankhoz és meg kell mondani, hogy...irgummm, burgummm.

Jó az internetes szolgáltatás már csak működni kéne. És ne marketingre meg brainstormra kőtsék a lóvét, hanem alkalmazásfejlesztésre !

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011-08-08 15:57 Privát üzenet
Fel kell hívni a 24 órás Erste vonalat, majd ott az ügyintéző aktiválja újra, egy ideiglenes jelszóval. Valszeg többször, nem jól adtad meg az adatokat, így biztonsági okokból letiltott.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011-08-08 19:39 Privát üzenet
Én is így jártam az OTP-nél.Azt írta 24 óra múlva újra aktiválni fogja. Nem értettem hogy miért van mert vakon gépelek és sosem szoktam elrontani a jelszót. Pár perccel később jöttem rá hogy be volt kapcsolva a Caps Lock. Én kivártam a 24 órát.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011-08-08 23:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utólag rájöttem, hogy a Caps Lock volt a hibás. Felhívtam őket, kaptam új jelszót, minden megoldódott. Köszönöm mindenkinek a segítséget!

# 5/6Időpont 2011-08-16 18:31 Privát üzenet
valaki meg tudná írni 24 órás Erste vonalnak a számját?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 04-14 16:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Freemail: Nem tudok emailt küldeni (kitiltott IP cím)?
Legjobb barátnőm anyja megpofozott és kitiltott, most mit csináljak?
Mi lehet az oka annak, hogy Freemailen levélküldéskor az a hibaüzenet jelenik meg, hogy kitiltott IP cím? Mit jelent ez?
Erste netbank szerver kitiltott, ilyenkor mi van?
Meddig tart a kitiltás az Erste Netbanknál, ha háromszor próbálkoztam, de nem sikerült belépnem, és kitiltott?
A freemel címemről nem tudok levelet küldeni mert állandóan kiírja, hogy:A levél küldése nem sikerült, Kitiltott IP cím (számok) Mit kell állítanom, hogy újból működjön?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2014, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu