Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom a legnagyobb összege...

Hol tudom a legnagyobb összeget felvenni személyi kölcsönnel minimálbérrel?

Figyelt kérdés
Voltam ma több bankban, valahol 850 ezret adnak, valahol csak 400-at.

2015. márc. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarsz rögtön eladósodni, ha így is alig keresel? Miből fogod fizetni a törlesztőt?
2015. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Papíron keresek ennyit, meg párommal élnénk együtt és úgy már könnyebb lenne. Szeretnénk a lakást felújítani, de önerőből nem igen menne ez.
2015. márc. 26. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem menne. Azt a pénzt, ami a hitel törlesztőire fordítanál, tedd el! Így kamatmentesen fel tudod újítani a lakásod.
2015. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minimálbérrel egyrészt csak kis összegű (de inkább semmilyen) személyi hitelt tudsz igényelni, ráadásul 20% fölötti kamattal.


Lakásfelújításhoz miért nem felújítási hitelt kérsz? Ez mellé még igénybe lehet venni a lakáskasszákból 30% állami támogatást is, ezzel a hiteled kifejezetten kedvező lehet, akár még kamatmentes megoldás is létezik.

2015. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekkora összegű felújítás lenne kb? Mi pl évek óta gyűjtögetünk és idén vágunk bele egy 6-700ezres felújításnak.
2015. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felújítás személyi kölcsönből? Jaj... Nem kéne!
2015. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok lakáshitelt kérni, mert anno az előző tulaj valamit nem fizetett ki, ergo tartozás van a lakáson. Jóval egyszerűbb lenne úgy.
2015. márc. 28. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor valami nagyon nem stimmel azzal a lakással, hiszen hogyan írták át a Te nevedre a lakást, ha bármilyen tartozás van bejegyezve a tulajdoni lapra? Én először ennek járnék utána aaposan, mielőtt felújítanék egy jogilag nem rendezett ingatlant.
2015. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a lakás, a páromé. De anno amikor nagyanyám vett lakást, azon is volt valamennyi tartozás még az előző tulaj felől. Gondolom annyival kevesebbet ér a lakás, vagy nem tudom.
2015. márc. 28. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Alap dolog, hogy csak úgy veszünk lakást, ha azon minden olyan tartozás ki van fizetve ami az előző tulajé.

Először tisztázni kell a jogi dolgokat és csak utána szabad megvenni, vagy rákölteni egy ingatlanra.

Pl lehet kérni egy takarnetes tulajdoni lapot (1500-2000Ft) ügyvédtől, aki meg tudja mondani, hogyan tovább.

2015. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!