Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bolond lennék, hogy hiszek...

Bolond lennék, hogy hiszek benne, és reménykedem hogy egyik pillanatról a másikra változhat az életem?

Figyelt kérdés

Óriási bocsi, hogy nem a megfelelő kategória, de a legtöbb választ mégiscsak itt kapom a kérdésre.


Szóval kb. 3 hónapja Eurojackpotozom, hátha nekem is beválik, mint pár magyarnak raktam kívül akik már minimum 1 milliárdot nyertek. Olyan jó reménykedni benne, és 2x volt hármas találatom rajta. Tehát abszolúte nem tartom kizártnak, hogy legalább az A mezőben ötöt eltaláljak az 50 számból.


Mit szóltok hozzá? Nektek mekkora volt a legnagyobb nyeremény, illetve hány forintot, mármint mennyi szelvényt vesztek egy héten sorsolás előtt?



#szerencse #lottó #eurojackpot szerencsejáték
2020. jan. 19. 21:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
57%
Hiszek a dolgok bevonzásában,bár én normál lottót játszom Tehát ha nyernék a lottón,jó sok örömlányt rendelnék egyszerre,és hatalmas orgiát csapnánk ahol megdöngetnék minden lányt. Ha a mondandód kiegészíted hasonló elemekkel,máris marad a kategóriában
2020. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 cseppszi válasza:
60%

NEM a nyert pénztől változik meg valakinek az élete!

Életmód váltás és életmód szemlélet kell hozzá!

Legtöbb nagy nyertes aki előtte is kukabúvár volt ugyanott végzi kukabúvárként. Elszórják és vége. Ha valódi életmód váltást akarsz ne a pénztől várd. Az csak egy eszköz mint a gereblye a kertbe. Ha nincs mit megmüvelni vele megette a fene ...

2020. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
69%

Semennyi.

Amúgy 1 hónapon belül most volt 2 kettesem a lottón... alig fizetett 2k-t.

2020. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Heti egy alapjáték:skandináv,hatos,ötös.

Egy mezönél nem éri meg többet játszani,ha belegondolsz pl hogy az 5 ös lottón heti 3 millio szelvényt adnak el és fél éve nem volt telitalálat , akkor mennyit is ér az a extra szelvény.


Az eurojackpot tularazott szerintem azon nem játszom

2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
A játékszenvedély ismert betegség. Ha felismered, van még esélyed a normális életre. A bevonzás, milliárdos nyeremények és csodák... nos, arra nincs.
2020. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én hiszek abban, ha megadom magamnak a lehetőséget, akkor bejön, ahogy másnak is.
2020. jan. 19. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Ugye tudod, hogy nagyobb eséllyel csap beléd a villám, mint nyersz a lottón?


Én inkább szeretek a valóságban élni és ott tenni a gazdagságért, mint álmokat kergetni, ami úgysem fog bejönni. Nem vagyok pesszimista ember, de várni a sült galambot, nincs értelme. Inkább ülj le és dolgozz ki egy valós tervet, hogyan fogsz pénzhez jutni, hogyan fialtatod a pénzed. Ehhez lemondás kell, idő és tanulás. Na ezt mindenki meg akarja spórolni, nem is megy a gazdagodás. A legtöbben gazdagnak akarnak látszani és nem gazdag lenni. Itt a különbség!

2020. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"A kérdező kommentje:


Én hiszek abban, ha megadom magamnak a lehetőséget, akkor bejön, ahogy másnak is."


Kérdező, legyen szerencséd, de azért halkan megkérdezem: amikor még 50 -60 évesen is arra fogsz várni, hogy majdcsak nyersz, akkor nem fogod sajnálni, hogy "elment melletted" az élet? és semmid nem lesz, mert egy álmot kergettél?

Ahogy írták is: ne várd a sült galambot, tegyél azért, hogy jobb legyen az életed ! :-)

2020. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez inkább szomorú.

Fiatal, életerős emberek hogy akarnak sikeresek lenni? Sokat tanulnak, sokat dolgoznak, vállalkozást indítanak, valami új és sikeres dolgot hoznak létre? Nem! Nyernek a lottón...

Gyönyörű!

Komolyan, ez a terv a siker felé és a gazdagság felé, hogy sokat lottózunk, hátha egyszer bejön? :D végül is, ehhez legalább nem kell sokat tenni

2020. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Dolgozok szintúgy, mint bárki más, de vállalkozói képességeim nincsenek, nem az a típus vagyok. Viszont össze szedni 15-20 milliót hosszú évekbe kerül egy átlag embernek, vagy abszolúte nem jön össze.
2020. jan. 20. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!