Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza tudom...

Szerintetek vissza tudom hozni a pénzem vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Szoktam sportfogadni és év elejére elértem a 3 millió forintot. Mivel nyáron megszűnt a munkám így nem is akartam elhelyezkedni, mert néhány hónapig gyakorlatilag abból éltem. Aztán elég gyorsan bebuktam. Most már melózok megint, de volt megint egy jó nyerő szériám és most van már 700.000 Ft-om. Szeretném visszahozni azt a pénzt amit elbuktam. De ugyanakkor nincs semmi célom mit venni belőle.


-2022 második felében nem dolgoztam és mindenképpen "rá voltam kényszerűlve, hogy nyerjek"

-Most a meló fedezi a megélhetést, tehát a helyzet más. Viszont azért ott van a tudat hogy az a 3 millió valamikor (pl. lakásvásárlás hiányozni fog)



2023. jún. 3. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az mivel jobb, ha valaki minden nap elszív egy doboz cigit, vagy minden nap megiszik 5 doboz sört? Lehet, hogy jól érzi magát tőle? Lehet.
2023. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Milyen stratégiával nyerted össze a 3 milliót és milyennel buktad el?

"Most már melózok megint, de volt megint egy jó nyerő szériám és most van már 700.000 Ft-om. Szeretném visszahozni azt a pénzt amit elbuktam."

Csak úgy tudod visszaszerezni a 3 milliót, ha ezt a 700 ezret félreteszed és nem nyúlsz hozzá. Csak a fizudból tippmixelsz, amit lehet és ha van 50 ezre nyereményed, azt mindig kiveszed és hozzá rakod a 700 ezerhez és ahhoz akkor se nyúlsz, ha 2 hétig nem tudsz játszani. Semmilyen körülmények között nem nyúlsz hozzá.

2023. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Tétemeléssel.

Az volt a baj, hogy X hónap után már mentálisan is belefáradtam és ha veszítettem utána azonnal vissza akartam nyerni, és nagyobb ütemben emeltem a téteket. Mikor minuszba voltam, még bőven volt sok pénzem és 1.000.000 Ft-ot tettem fel egy kosármeccsre, mert hajnalban volt és nem ment már foci.

Szóval kb. olyan volt mint hogy ruletten fekete vagy piros. Semmi szakértelmem nem volt hozzá. Persze elment.

1 napot kellett volna várni, biztos nyertem volna. Ezen már kár rágódni.

Ezek a hirtelen döntések rosszak, pl mikor fasírtban voltam a csajommal idegességemben tettem nagytéteset olyat is buktam.

Amit nem úgy teszek már, hogy 5.000-ből 10.000, hanem direkt egy nagy nyeremény reményében.

Ma nyertem egy olyat, hogy 4.000-ból 8.000, aztán ennyi. Lehetett volna többel is, de ezt a gondolatot ilyenkor gyorsan el kell engedni, mert bár nyert veszthetett is volna. Ha csak minden nap átlagban 5000+, az egy év alatt 1,8 millió. Nem kell sietni, ezt kell tudatosítani magamban.

2023. jún. 4. 16:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha melózol, az biztosan minden nap 20 ezer plusz. A tippmix meg vagy plusz, vagy mínusz.
2023. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egymilliós téttel tippmixelni... Őrült vagy... :D

A tolvaj pénzszállító jutott eszembe rólad, aki ellopta a pénzes zsákot 60 millióval és feltette tippmixre, valami külföldi női kosármeccsre. Külön lezárták neki a lottózót, hogy be tudjon fizetni ennyi pénzt. Persze a rendőrséget véletlenül se hívták rá, hogy igazolja, hogy legális forrásból van a pénz, amit fel akar tenni. :D

Persze elbukta mindet, de legalább fél napig király volt, mert elment este moziba, meg hotelben aludt, mert már keresték a rendőrök. :D

2023. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet csinálni. Azt nem írtad le, hogy milyen sportra fogadsz. Nekem is voltak / vannak hasonló szériáim. Nyertem 500.000-et, majd elment, aztán még több jött, megint elment. Most egy hónap alatt másfél milliót nyertem össze.
2023. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ösnek. Lehet, hogy őrült, de nagyon sokan csinálják. Amikor a lottózóban állok, többször látom, hogy előttem különböző meccsekre 2-300.000-eket pakolnak fel emberek, több szelvénnyel. Beszélgettem lottózó dolgozóval, a tipp annyi, az elején 50-50 meccsre, nagy szorzóra sok pénzt kell feltenni. Ha bejön, onnantól azzal lehet továbbmenni, és a pénzt akkor már egy fokkal kisebb szorzókra nagy pénzel játszogatni. Igy egyesek heti szinten mozgatnak nála 500.000-1 millió forintot. Egyszer bejön egyszer megy. Én azt tanultam a tippmixen, nézve a meccseket, hogy akármi a szorzó, egy meccsen bármi lehet, ezért kis szorzós meccsekre nem teszek, azokon csak veszteni lehet, amire meg nagy, oda egyszer felrakom a nagy pénzt, aztán vagy bejön vagy nem, de legalább volt izgalom, ha meg nyerek, jól elvagyok belőle egy darabig.
2023. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Én azt tanultam a tippmixen, nézve a meccseket, hogy akármi a szorzó, egy meccsen bármi lehet, ezért kis szorzós meccsekre nem teszek, azokon csak veszteni lehet,"

Van benne valami...

2023. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!