Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaszerezni azt...

Hogy lehet visszaszerezni azt a sok pénzt, amit szerencsejátékon buktam el?

Figyelt kérdés
Közel 15 millió forintról van szó. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben...

2023. aug. 16. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Visszanyered...

Viccet félre téve: SEHOGY. Ezt elbuktad. Menj elvonóra, szokj le a játékról és menj el dolgozni.

2023. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen veszteségek igazak lehetnek?


Ha igaz kérj segítséget, és elvonó.

2023. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kólauborkával ***** válasza:
86%

Ne aggódj, többet is buktak már el és lettek szegényebbek is, mint te most.

Szerintem az 1# válaszát fogadd meg. A szerencse játék pont így működik és 1 ember jár vele jól igazán, a tulajdonosa a helynek, de ehhez a többinek meg szarul kell járnia.

Szerezd vissza munkával és felejtsd el ezt a buta játékot.

2023. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
81%

De ez hogyan fajult így el?

Mindenkepp kérj segítséget, habár az összeget azt buktad, legalább többet nem veszítesz.

(Remélem nem hitelre jàtszottál)

2023. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

#2es vagyok.


Csórózzatok le, hogy ez kevés egy szint fölött, de én ekkora összegek elvesztését nehezen hiszem el.


Vagy ez kevés?


Hitelből más kérdés ez. Ott dupla, ha nem tripla rácseszés van.

2023. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Kaparós sorsjeggyel.
2023. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj ki egy piacképes szakmát, és 1 év alatt visszaszerzed tisztességes munkával.
2023. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy-két évig elrakod, amit pontosan tudod, hogy elvernél erre a baromságra. Szívesen.
2023. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

De miért buktad volna el?


Játszottál, élvezted a játékot, annak meg annyi az ára. Pontosan azt kaptad, amiért fizettél. Ez nem bukás. Az lenne a bukás, ha kifizeted a szelvényt, s nem adja oda a pult mögötti csaje.


Én túrázok, éttermekben vacsorázok, vitorlázok, földkörüli hajóutakra járok. Pénzbe kerül, megvan az ára. Soha nem tekintettem bukásnak, hisz pontosan azt kaptam, maiért fizettem. Épp, mint te is.

2023. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

#9 Nálad a pont.

Kérdező, én 25 év alatt mínusz 8 misi körül járok lottókon és hasonlókon.

De ismerek olyat, aki napi 50-100 ezerért játszik puttón. De megteheti, boltja, kocsmája van. Igaz, hogy szokott is visszajönni neki, de tudomásom szerint milliós összeget még soha nem nyert, százezreket sok többször, tízezreket napi szinten.

2023. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!