Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaszerezni azt...

Hogy lehet visszaszerezni azt a sok pénzt, amit szerencsejátékon buktam el?

Figyelt kérdés
Közel 15 millió forintról van szó. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben...

2023. aug. 16. 16:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy milyen szerencsejátékot űzöl?
2023. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Tekintsd úgy, hogy megkaptad amiért fizettél: a játék izgalmát.
2023. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Next level terv: 15-öt óvatosan eliszogatni nem vészesen túlárazott, minőségi cumóval, ami neked a legjobban bejön.


Látod, ugye?

2023. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet visszaszerezni azt a sok pénzt, amit szerencsejátékon buktam el?"

Miért kéne visszaszerezni? Nem elbuktad, csak játszottál és nem nyertél.

Amikor belekezdtél pontosan tudtad milyen kicsi az esélyed nyerni, ennek tudatában játszottál. Fogadd el szépen, hogy te azért kellettél a játékba sok százezer másik ember mellett, hogy a kevesek, akik 10-100-1000 milliókat nyernek, nyerhessenek.

Amúgy meg, ha pénzed van, most is játszol, vagyis ha nyernél egy nagyobb összeget, vérszemet kapnál és még nagyobb tétben játszanál.

2023. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!