Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elvált anyuka vagyok egy 7...

Elvált anyuka vagyok egy 7 éves gyermekkel, ketten egy albérletben, kevés fizetéssel. Dolgozom, de nehéz jól fizető állást találni, mert alkalmazkodnom a gyerekhez nyilván és egy kisvárosban élünk. Lenne valakinek egy ötlete internetes munkához?

Figyelt kérdés

Itthon tudnék még mellette dolgozni, miután kész a házifeladata.

Irodában dolgozom napi 8 órában, értek a számítógéphez.

Tud valaki egy lehetőséget számomra, hogy legyen egy kis plusz pénzünk?



nov. 10. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem írtad a végzettségedet. Nekem első körben csak a telefonos ügyfélszolgálat jut eszembe, Covid alatt sok ilyen hirdetés volt, hogy otthoni munkavégzéssel kerestek telefonos ügyfélszolgálatost / vevőszolgálatost.
nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Érettségim van.
nov. 10. 17:14
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
chaturbate, onlyfans
nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Elvált nő, anya vagyok, kicsit nagyobb gyerekkel.

Bankszektorban dolgozom jól megfizetett munkakörben, de átérzem a problémádat.


Azon gondolkodj el esetleg, hogy biztosan az hozza-e a több bevételt, ha még napi 2-3 órát (ennél többet hosszú távon minőségi munkát végezve kisgyerek mellett tökegyedül egyszerűen nem lehet csinálni, akárki akármit mond!) dolgoznál? Érettségivel, egy kis office ismerettel gyakorlatilag - bocsánat, de- képzetlen vagy a mai világban.

Helyette amit esetleg meggondolhatnál:

- nyelvtanulás (hidd el, elég kihívás lesz az gyerek mellett, ha komolyan veszed!)legyen konkrét cél: felsőfokú nyelvvizsga, élő nyelvtudás

- valamilyen értelmes (!!!) szakképzés, amivel többletjövedelemre tehetsz szert a napi 8 órában is- igen, bele kell tolni alsó hangon 2 évet, de egyrészt van már felnőttképzési “diákhitel” is, szóval az sok normális, piacképes képzésnél nem is kifogás, hogy nincs rá keret… sőt esti, hétvégi stb képzések is vannak

- napi 2-3 órányi szakképzetlen (telefonos-tukmálós vagy ügyfélszolis) munkával havi nettó mennyi pénzt tudnál összeszedni? 6-7-80 ezret?

Ennyi visszahozható esetleg abból is, hogy komolyan elkezdesz otthon főzni, befőzni, kenyeret, kalácsot, süteményt készíteni, nem rendelgetésre, pizzázgatásra menjen el a pénzetek. Igen, meló ez is, de legalább közben pl tudsz foglalkozni is rendesen a gyerekkel (verset tanulni, matekot magyarázni is lehet, ügyfélszolis munkától nettó idegbeteg leszel..), ami azért lehet, hogy értékes szempont a pénz mellett is

- esetleg hasonló korú gyerekekre vigyázhatsz, ha egyébként értelmes, motivált nő vagy kultúrált körülmények között, akkor esetleg tanulhatsz is velük, neked és a te gyerekednek haszon, plusz még egy kis pénz is

7 éves gyerek még 2-3 évig azért legalább igényli a délutáni foglalkozást, kísérést, esetenként tanulást stb.

nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 IgaziÚriember ***** válasza:
29%

"Irodában dolgozom napi 8 órában, értek a számítógéphez."


Be tudod kapcsolni meg kikapcsolni? Ha valóban értenél hozzá akkor nem lenne kevés a fizetésed fiam.

nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha valami főzős dologhoz értesz, az pl. segítség lehet.


Pl. lekvár befőzés + eladás vagy tortakészítés vagy karácsonyi tálakat készíteni esetleg ha tudsz varrógépet használni akkor sokan keresnek jó varrónőt. Szerintem, ha sikerül beindítani a bizniszt, akkor ha van autód, jó lehet a vasalást megcsinálni másnak, tudsz beszélgetni a gyerekkel, közben tv-t nézel és kivasalod a ruhákat.

nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
gyerektartás nincs?
nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

gyerektartás? mi az a kb 20 ezer forint? az iskolai étkeztetés 12 ezer, az osztálypénz havi 1000 ft

marad 7 ezer belőle, de tízórait minden reggel pakolni kell, az iskolai tanszereket pótolni, a ruhákat szintén, most is téli kabátot kéne vennem, az a pénz amit kapok nem elég semmire, sajnos megállapodtunk és nem hajlandó többet adni. Neki maradt a közös lakás, én meg fizetek egy szar albérletet havi 80 ezerért, plusz rezsi. Borzasztó.

nov. 12. 19:39
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván van az az élethelyzet, amikor az ember lánya azt mondja, hogy 'elég, nem bírom, lesz, ami lesz, én elválok!'. Kellett egy ilyen emberhez férjül menni, gyereket szülni. Mennyi rendes férfiember van odakinn, aki összetenné két kezét egy családot szerető nőért, de nem, nektek ők nem kellenek. Fantasztikus érzékkel választjátok ki az olyanokat, akik hazudnak, átvernek, megcsalnak, érzelmileg, esetleg testileg bántanak. És ez lesz az eredmény. A társkeresők tele vannak elvált anyákkal (akár többgyermekessel is), és szinte kivétel nélkül mindegyik leírja, hogy a leleendő új férfi csak második lehet (ami persze valahol természetes is), és hogy ha ő kell, akkor vele jár a gyerek is. Az új férfi fogadja el, hogy "botlott" a nő, tapasztalt, de rosszat, nevelje a zabi gyerekét, sajátja már nem is lehet, mert a megkeseredett nő már többé nem bízik senki más férfiban. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja.
nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

A bankszektorban dolgozó jól megfizetett válaszoló tényleg k*rvára átérzi a problémád. Ezt maga a rosszindulatú hozzászólása is mutatja.


Egyébként Kérdező jelentkezhetnél más munkára. Nekem van ismerőseim, akik végzettség nélkül dolgoznak: hotelben, bankban, ápolásban(segéd). Lehet, találsz valamit, ami jobban fizet.

nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!