Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elvált anyuka vagyok egy 7...

Elvált anyuka vagyok egy 7 éves gyermekkel, ketten egy albérletben, kevés fizetéssel. Dolgozom, de nehéz jól fizető állást találni, mert alkalmazkodnom a gyerekhez nyilván és egy kisvárosban élünk. Lenne valakinek egy ötlete internetes munkához?

Figyelt kérdés

Itthon tudnék még mellette dolgozni, miután kész a házifeladata.

Irodában dolgozom napi 8 órában, értek a számítógéphez.

Tud valaki egy lehetőséget számomra, hogy legyen egy kis plusz pénzünk?



2023. nov. 10. 16:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A legtöbb ember ilyen. Rosszindulatú és egyáltalán nem empatikus, de lehet nekik néha jobb, mint azoknak akik segíteni akarnak vagy próbálnak máson esetleg még együtt is tudnak érezni.

Nézelődök munkák között, most váltottam, irodai munka, de más terület, próbálok fejlődni és kicsit ismerkedni más területekkel is, de nem tudok itt feltörni, kicsi város, 0 lehetőség az ilyeneknek mint én. Lennék vállalkozó, de azt is elkezdeni pénzből lehet, a legnagyobb baj viszont ezzel is az, hogy itt már egymás hegyén hátán vannak a vállalkozók, ami a szolgáltatás szektort illeti. Más ötletem meg nem volna...Ezért keresek valami online munkát, hátha..

2023. nov. 14. 19:11
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
rosszlanyok, onlyfans
2023. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi más egyszerűbb lehetőség nem létezik csak ezek? Elkeserítő. :(
2023. nov. 14. 21:38
 14/21 anonim ***** válasza:

Van sok weboldal, ahol rengetegfele online munkat talalsz, pl: [link] [link] vagy [link]


Persze ezekhez kell nemi hozzaertes is, de ha talalsz valamit itt, ami erdekel, akkor elvegezhetsz hozza egy tanfolyamot.


Online tanitas is jo opcio lehet, ha ertesz valamihez.


Kepesites nelkul max olyanokat talalsz, mint a captcha fejtes, vagy kerdoivek kitoltese, de az inkabb idopocsekolas, mint tenyleges penzkereses.

2023. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egyszerűbb, ha fizikai munkát vállalsz pár órában, például egy helyi étteremben vagy üzemi konyhán konyhai kisegítő munkát és még a kajátok is ingyen lesz minden nap. Egy diák bébiszittert tudsz fogadni napi 3-4 órára a keresetedből, ha nem tudod másra bízni addig a gyerkőcöt.
2023. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy eleve azokon a napokon vállalod be a melót egész napra, amikor az apjánál van a gyermek.
2023. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni munkák nem léteznek szakértelem, szaktudás, nyelvtudás nélkül.
2023. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Webshop dropshipping esetleg
2023. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Melyik megyében laktok, kedves elvált anyuka? Van új párod azóta? Gyermeked édesapja miért ilyen keveset fizet gyerektartásként? Minimálbérre van bejelentve?
2023. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

400 nettóért mehetsz börtönőr tanoncnak Csengerre:

[link]

2023. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!