Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Letiltana a Tippmixpro?

Letiltana a Tippmixpro?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csak egy adott sportágat fogadok, semmi mást. Abból is csak egy opciót, páros/páratlan-t. Ezt naponta körülbelül 20-szor.

Nem csinálom nagy összeggel, csak egy kis időtöltés. A lényeg, hogy sosem zárnék napot minuszban, minden egyes nap 4000-5000 ft pluszban lennék körülbelül.


Mennyi ideig hagynák, hogy passzívan gyarapítsam az egyenlegem?


És tegyük fel letiltanak, akkor már a meglévő pénzt sem tudom kivenni, mert hogy "biztos" nem legálisan csináltam ezt?


És ha csak korlátoznak, akkor kb. mennyi idő múlva tudom ezt az opviót újra fogadni?


Vagy az lehetséges, hogy például csak nálam lejjebb viszik az adott szorzót pl. a felére, hogy működőképtelen legyen az, amit csinálok?



dec. 9. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
44%

"működne, ki akarna dolgozni?"


enélkül is sokan kerülik.

:)

ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!