Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan pár aki...

Tényleg van olyan pár aki csak a CSOK miatt vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy az egyik ismerősöm összeházasodott, és már jön az első gyerek..

Mindig hangoztatta, hogy neki sosem kéne gyerek mert akkor kb. a saját élete ott véget ér.

Aztán kiderült, hogy csak a CSOK miatt ment bele. Ráadásul 3 gyereket vállalt be :D


Számomra ez felfoghatatlan...Arról nem is beszélve, hogy 1 gyerek felnevelése 18! éves koráig kb. 15-20 millió :D


Ti ismertek olyat ahol még egy aranyhalat sem mernétek ott hagyni, de már gyerekük van? :D



jan. 2. 17:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én nem értem mindenki hazudozik össze vissza... Valaki megmagyarázni mit jelent az, hogy Csokk???
jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A 70-80-as években kulcsrakész lakást kaptál, ha már volt gyereked.

Most kapsz egy kis alamizsnát, és ezzel együtt egy láncot is!

Nem válhatsz el, stresszben élsz a munkád megtartása miatt, örökre idekötnek stb.


Azért az más volt szerintem egy picit.

jan. 2. 18:43
 13/20 A kérdező kommentje:

11.

Csók, ha 2 ember szereti egymást ezt szokták csinálni.

jan. 2. 18:46
 14/20 anonim válasza:
0%
Punci vagy
jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Olyant is ismerek akik a csok miatt orokbefogtak egy 17 es fel eves lanyt...
jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Rengetegen csinálják ezt
jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Sokan eleve akarnak gyereket, hát miért ne vegyék igénybe a CSOK-ot? Egyébként ma már három gyerek kevesebbe kerül, mint 2, mert annyi kedvezmény jár utánuk. Mi is gondolkodtunk egy harmadik gyereken emiatt, de végül már letettünk róla. Viszont én nem ítélem el, aki bevállalja. De az én környezetemben nem túl sok ilyet ismerek.
jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is akartam egyet, esetleg kettőt. De biztos nem szülők hármat azért, mert kapok érte pénzt, vagy kedvezményt.
jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, meg olyanok is, akik csak azért akarnak gyereket, mert az a szokás és a rokonok győzködik róla őket. Bele sem gondolnak mivel jár egy vagy több gyereket felnevelni, sokan azt hiszik csak rózsaszín álom az egész.
jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen. Ezeket hívják úgy, hogy “ellőgépek”.
jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!