Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fair...

Szerintetek mennyire fair hogy a vodafone 4000 forintos késedelmi díjat számol fel pár napos számlafizetési túllépésért?

Figyelt kérdés
Tudom fizessem be időben, de sajnos van életem is így nem azt nézegetem hogy melyik számlának mi a határideje. Fizu után fizetem be az összeset mindig, erre most látom hogy mivel túlléptem 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!) nappal a fizetési határidőt, 4000 forint késedelmi díjat róttak fel. Ez most komolyan legális? Még a közmű szolgáltatók se csinálnak ilyet de még a telekom se, az internetem náluk van és sose számolnak fel késedelmit főleg nem 3 nap után... megáll az eszem

márc. 7. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
A szerződésben benne van, aláírtad, innentől fair.
márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Fair/nem fair, te elfogadtad.
márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen.
márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
pápá
márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Normális ember nem csúszik MINDIG el a befizetéssel mondjuk, aztán nem lesz ilyen gondja

De egy ilyen fröcsögő proli szartól mit is várunk aki ebbe is azorbánt tudja csak belelátni

márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Debil szegény kérdező, nekem megírta privátban, ne bántsátok, nem tehet róla, hogy a szülei testvérek.
márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Azért mókás a lopás, élősködő hashtag miközben azt ecseteli a proli szar, hogy össze-vissza késik a számláival xddd
márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire fontos ember vagy, hogy nincs időd számlabefizetési határidőket nézni, akkor adj mef rájuk csoportos beszedési megbízást, és a bankszámládról automatikusan be lesz fizetve időben.
márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

9

Olyan életképtelenek vagytok a kérdezővel, hogy nem tudjátok a saját számláitokat időben rendezni?


Persze téged a kisembert akarja a gonosz kapitalista nagyvállalat meglopni. Pont a szaros 4000 ft-odra van szüksége


Igen, senki sem dolgozik a magad fajta gyári munkáson kívül. Ha valaki nem 3 műszakban rakja a vasat az már nem munka


Amúgy a szendvicsedet anyád csinálja, vagy az megy egyedül is ?

márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
visszajött egy másik regisztrációval?! de rohadt szánalmas :D :D :D
márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!