Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fair...

Szerintetek mennyire fair hogy a vodafone 4000 forintos késedelmi díjat számol fel pár napos számlafizetési túllépésért?

Figyelt kérdés
Tudom fizessem be időben, de sajnos van életem is így nem azt nézegetem hogy melyik számlának mi a határideje. Fizu után fizetem be az összeset mindig, erre most látom hogy mivel túlléptem 3(!!!!!!!!!!!!!!!!!) nappal a fizetési határidőt, 4000 forint késedelmi díjat róttak fel. Ez most komolyan legális? Még a közmű szolgáltatók se csinálnak ilyet de még a telekom se, az internetem náluk van és sose számolnak fel késedelmit főleg nem 3 nap után... megáll az eszem

márc. 7. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Tudom fizessem be időben, de sajnos van életem is így nem azt nézegetem hogy melyik számlának mi a határideje."


Annyira, de annyira szánalmasak az ilyen "van életem" kijelentések miközben itt b_assza a rezet valaki gyakorin :D


Eleve milyen suttyó az aki az utolsó pillanatokra hagyja a számlák befizetését? Mert valljuk be nem arról van szó, hogy reggel küldik, hogy most azonnal fizesd be, hanem van rá több heted.


Én nem tudom más hogy van vele, ha látom, hogy jött számla akkor amint van 2 percem már fizetem is. Több nem kell hozzá és akkor nincsen idegeskedés.

márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nézzük fordítva: Te felháborodsz 3 nap miatt, miközben hetekig nem fizetted be a számlát?
márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amúgy Vodafone-nál is lehet kérni a számlázási időpont módosítását, hogy neked kedvezőbb legyen.
márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Proli szar kérdező akkor gondolom nem zavarna ha a gyár ahol gürizel 3 műszakban mindig késne pár napot a fizuddal
márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

13/14 anonim ***** válasza:

Szerinted aki nem tudja a saját számláit időben fizetni mert ennyire életképtelen az majd ilyenekkel fog foglalkozni ?

márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Jogos.
márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
3 nap késés után a késedelmi díj pár forint, még a felszólítási díj is csak 6 napos késés után jön ami 600 Ft, nem 4000. Nem mondasz igazat kérdező.
márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es, az eljárás és annak a díja attól függ, hogy milyen díjcsomagban vagy. Nálam is egy nap késés után már számlázzák a plusz díjat, egyik telefonszámomra 500 Ft a díja, a másikra 1000.
márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as az 500 v 1000Ft amit számláznak az e-pack kedvezmény miatt van, mivel a határidő utáni fizetéssel elveszted a kedvezményt. Az nem késedelmi díj. 4000Ft visszakapcsolási díj pedig akkor van ha már felfüggesztett a szolgáltatás a 30+ napos nemfizetés miatt.
márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!