Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 53 ezer Ft-om maradt mire...

53 ezer Ft-om maradt mire kifizettem mindent. Ebből hogyan tudnám kihúzni jövő hónapig?

Figyelt kérdés

márc. 8. 04:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
Elosztanám ezt az összeget a következő hónapig. Jobban átlátod, hogy miket tudsz ennyiből beszerezni.
márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%

Ennivalóra bőven elég! (Másra már kevesebb jut.)


Én hasonló összegből még öltözködni is tudtam - igaz nem túl sok ruhadarabot, de pl. egy tavaszias kabát már kifizethető volt.


A rezsihez tényleg kevés. Kérhetsz segítséget vallási felekezettől, amelynek tagja vagy - akár a családfádon keresztül.


Másik megoldás a családsegítő szolgálat. Létezik az adósságkezelő munkatárs fogalma.


Ha visszatérő mértékben, huzamosabb időn át állna fent hasonló helyzet, akkor el lehet gondolkodni más lehetőségen is. De az inkább privátba való, nem nyilvános fórumra.

márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
Az napi 2,3k, reggeli, ebéd, vacsi kihozhazó belőle, ha olcsó cuccokat veszel és magadnak gyártasz. (mondjuj reggek meg este laza szendvics, ebédre meg valami normálisabb, a Maggi tasakos leves ált jó áru, aztán főzz ki valami olcsó tésztát szósszal)
márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez még csak nem is a kihívás kategória.
márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
Mi anno, ha nagyon meg voltunk szorulva, a recept: 6 szem mogyoró és 1 dl fanta narancs volt. Nem tudom. Laktató volt.
márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ez tisztán maradt meg
márc. 8. 11:07
 17/28 anonim ***** válasza:
13%
Afrikában mi lenne veled ahol a havi fizetés jóval kevesebb ettől? Itt még oroszlánok sincsenek amik megesznek, se krokodilok, se maláriát terjesztő szúnyogok. Nem értem mi ez az életképtelenség és elégedetlenség az emberek részéről, soha semmi nem elég. Ha kell 1 évig kihúzom teljesen fizetés nélkül lelegelem a fél focipályát a faluban megeszem a bodzabokrok meg csipkebokrok terméseit, mogyorót vizet meg iszok forrásból és ennyi.
márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

17

Lehet, nem néznél ki rosszabbul, mint akkor, ha egész évben csak mekis hambit eszel kólával.

márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha nagy étkű vagy:

Betolsz reggelire fél kg dárdás párizsit kenyérrel, ebédre fél kg csirkemellet körettel, este ismét fél kg dárdás párizsi körettel.

Kövi nap dárdás kolbásszal nyitsz, ebédre csirkemell, vacsira valami gyümölcs, stb.


Ma lusta voltam csirkemellet csinálni, így zöldségleves nap volt, 1 kg zöldségkeverék 700Ft, fél kg borsó 390Ft, 250gramm tészta lisztből megvan 15 perc alatt 40Ft, só és fűszerek 50Ft. Estére már főzelékké változott :)

márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
köztudott, hogy akinek 1500 forintja van egy napi kajára az fél kg csirkemellet eszik egy étkezésre
márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!