Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 100 Ft-tal elszámolná a...

Ha 100 Ft-tal elszámolná a pénztáros az összeget a "javadra", visszamennétek?

Figyelt kérdés
Sok apróval fizettem és itthon vettem észre, hogy egy százas beragadt a tárcámba. A pénztáros átszámolta mikor fizettem, meg még valamennyit adott is vissza, de nem stimmel.
márc. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet Te számoltad el. Semmi jelentősége ennek. Meg sem szoktam nézni, hogy mennyit adnak vissza.
márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék, pláne otthonról. 100Ft az semmi.
márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedd el! Többet hagynak ott emberek. Meg tanul belőle és jobban figyel majd, ha mégis kijön a hiány.
márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 5000 forint felett másnap visszamennék. Illetve ha gyakran járok oda, akkor alacsonyabb összegnél is megkérdezném mi legyen vele, amikor legközelebb arra járok. 1000 Ft alatt csak akkor foglalkoznék vele, ha akkor helyben észreveszem.
márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!